Ketvirtąją pergalę Eurolygos „Top-16“ etapo varžybose iškovojusi Atėnų „Panathinaikos“ ekipa tęsia pergalingą žygį per Europą. Šįkart Graikijos čempionai išvykoje tik ketvirtajame kėlinyje 79:65 (15:20, 20:15, 20:20, 24:10) palaužė Stambulo „Efes Pilsen“ komandą.

Iškovoję ketvirtą pergalę per keturis mačus „Panathinaikos“ krepšininkai užsitikrino kelialapį į ketvirtfinalį.

Turkus palaužti graikams pavyko tik ketvirtajame kėlinyje. Iki jo puikiai rungtyniavę turkai neleido graikams atitrūkti, tačiau per paskutines 10 minučių „Efes Pilsen“ ėmė klysti ir leido svečiams spurtuoti.

Pralaimėję ketvirtą kartą per ketverias rungtynes turkai prarado bet kokias viltis iškopti tarp aštuonių stipriausių Senojo žemyno komandų.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ramūnas Šiškauskas nugalėtojams per 34 minutes pelnė 14 taškų (1/2 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 2 pražangas, tačiau 1 sykį suklydo.

Robertas Javtokas aikštelėje nepasirodė.

„Efes Pilsen“: Andrew Nicholasas 21, Marcusas Haislipas 14 (12 atk. kam.), Ermalis Kuqo 10.

„Panathinaikos“: Sani Bečirovičius 16 (7 atk. kam.), Ramūnas Šiškauskas 14, Kostas Tsartsaris 10 (9 atk. kam.), Mike'as Batiste'as 9, Demos Dikoudis 9, Dimitrios Diamantidis 9 (6 rez. perd., 5 per. kam.).

javtokui reiktu pabandyt rankini zaist ugis geras ir beto rankinyje vartai didesni nei kase ir jam bus lengviau:D