Darjušas Lavrinovičius per 16 minučių pelnė 18 taškų Nuotr.: LaPresse – Scanpix
Rimantas Kaukėnas prie pergalės prisidėjo 10 taškų Nuotr.: LaPresse – Scanpix

Darjušo Lavrinovičiaus ir Rimanto Kaukėno atstovaujama Emilijos Redžo „Grissin Bon“ komanda pergalingai pradėjo Italijos lygos atkrintamąsias varžybas. Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse lietuvių ekipa namie 78:76 (7:30, 25:20, 23:15, 23:11) nugalėjo Brindisio „Enel“.

Pergalę „Grissin Bon“ komandai įtvirtino dvi baudas mačo pabaigoje realizavęs Lavrinovičius.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 16 minučių pelnė 18 taškų (3/6 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 4 sykius prasižengė.

Jo komandos draugas Kaukėnas per 21 minutę pelnė 10 taškų (2/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), atkovojo 4 ir prarado 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius prasižengė.

„Grissin Bon“: Darjušas Lavrinovičius 18, Amadeo Della Valle 13, Andrea Cinciarini 11, Rimantas Kaukėnas 10.

„Enel“: Davidas Reginaldas Cournook 18, Jacobas Pullenas 16, Delroy Jamesas 12, Jamesas Maysas 10 (13 atk. kam.).

Pergalę įsirašė ir Deivido Dulkio atstovaujama Venecijos „Umana“ komanda, namie 79:70 (18:21, 22:19, 25:15, 14:15) įveikusi Kantu „Acqua Vitasnella“ komandą.

Dulkys per 2 žaidimo minutes pasižymėjo dviem pražangomis.

Kantu komandai Metta World Peace per 22 minutes pelnė 6 taškus (2/8 tritaškiai) ir atkovojo 4 kamuolius.

„Umana“: Hrvoje Peričiu 14, Philas Gossas ir Spenceris Nelsonas po 13, Jeffas Viggiano 11, Pietro Aradori 10.

„Acqua Vitasnella“: Darius Johnsonas-Odomas 22, Jamesas Feldeine'as 11.