Praėjusią naktį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sužaistos dvejos rungtynes. Pergales šventė išvykoje rungtyniavusios Čikagos „Bulls“ bei San Antonijaus „Spurs“ komandos. Laimėjusi „Spurs“ ekipa iškovojo jau 11-ąją pergalę paeiliui.

Varžovams jokių vilčių nepaliko „Bulls“ krepšininkai. Prieš tai pralaimėję rungtynes didžiausiu skirtumu šį sezoną „Bulls“ krepšininkai išvykoje 100:76 (26:17, 23:12, 22:19, 29:28) sutriuškino Orlando „Magic“ komandą.

Dieną prieš šią dvikovą Čikagos ekipa Majamyje 70:103 nusileido „Heat“ ekipai ir tai buvo didžiausiu skirtumu šiemet pralaimėtos „Bulls“ rungtynės. Vis dėlto per susitikimą su „Magic“ Benas Gordonas pelnė 25 taškus ir padėjo „Bulls“ pasiekti pergalę.

„Bulls“ antrajame kėlinyje laimėjo atkarpą 14:0 ir perėmė žaidimo kontrolę iki dvikovos pabaigos. Spurtą dėjimu pradėjo Tyrusas Thomasas, penkis taškus pelnė Kirkas Hinrichas ir spurtą tritaškiu baigė Gordonas – 44:23.

Mažiausias skirtumas, iki kurio „Magic“ pavyko priartėti, buvo 14 taškų – 47:61 likus žaisti 3 minutes iki trečiojo kėlinio pabaigos. Tačiau į tai „Bulls“ atsakė 7 taškais iš eilės ir susigrąžino persvarą, kurią išlaikė iki susitikimo pabaigos.

„Magic“: Dwightas Howardas 17 (14 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 13, Trevoras Ariza 10, Kenyonas Doolingas 8, Grantas Hillas 7.

„Bulls“: Benas Gordonas 25, Kirkas Hinrichas 17, Luolas Dengas 15 (14 atk. kam.), Chrisas Duhonas 9, P.J.Brownas 8.

•

Pergalę kitose rungtynėse šventė „Spurs“ krepšininkai. Nuo suolelio pakilęs Manu Ginobili pelnė 31 tašką, įskaitant penkis tolimus metimus, o jo vedama „Spurs“ išvykoje 100:93 (25:19, 23:25, 17:17, 35:32) įveikė Sakramento „Kings“ ir laimėjo 11-ąsias rungtynes iš eilės.

Ginobili buvo pagrindinis pergalės kalvis. Jis pelnė 11 iš pirmų 15 savo ekipos taškų per ketvirtąjį kėlinį, įskaitant tris tolimus metimus, o iš viso per lemiamą ketvirtį surinko 16 taškų. Keliskart ketvirtajame kėlinyje pirmavusi „Kings“ nesugebėjo pratęsti pergalių serijos iki penkių mačų.

Tony Parkeris mačo pabaigoje buvo pagrindinis spurto autorius, o „Spurs“ po sėkmingos atkarpos tapo nebepavejami. Parkeris pataikė du dvitaškius ir iniciavo „Spurs“ atkarpą 9:0, po kurios svečiai likus minutei iki dvikovos pabaigos atitrūko 94:86.

„Kings“: Kevinas Martinas 26 (12 atk. kam.), Corlissas Williamsonas 21, Mike’as Bibby 12, Johnas Salmonsas, Kenny Thomasas ir Bradas Milleris po 8.

„Spurs“: Emanuelis Ginobili 31 (5/9 tritaškių), Timas Duncanas 16 (13 atk. kam.), Tony Parkeris 15, Fabricio Oberto 9.