Martynas Pocius pelnė 14 taškų ir sužaidė rezultatyviausias rungtynes NCAA pirmenybėse šį sezoną, tačiau jo Duke‘o universitetas patyrė dar vieną nesėkmę. JAV rinktinės trenerio Mike‘o Krzyzewskio vadovaujami Duke‘o studentai praėjusią naktį 80:85 (34:29, 36:41, 10:15) po pratęsimo nusileido Šiaurės Karolinos valstybiniam universitetui.

Tai buvo ACC konferencijos aštuntfinalio rungtynės, tad pralaimėjusi šį mačą Duke‘o komanda pasitraukė iš kovos dėl ACC čempionų titulo. Duke‘o universitetas yra praėjusio sezono ACC čempionas, be to, Pociaus ekipa laimėjo 7 iš pastarųjų 8 ACC konferencijos čempionų titulų. Vis dėlto sezonas Duke‘ui nesibaigė – Pociaus ekipa turėtų būti pakviesta dalyauti pagrindiniame NCAA turnyre – „Kovo beprotybėje“.

Nuo nesėkmės Duke‘o komandos negelbėjo sėkmingas Pociaus žaidimas. Per 17 minučių lietuvis pelnė 14 taškų (3/3 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/2 baudų) ir sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną. Pocius taip pat po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Pergalę USA turnyro konferencijoje iškovojo Rice universitetas. Jis išvykoje 53:51 (25:29, 28:22) nugalėjo Centrinės Floridos universitetą ir tęs kovą dėl konferencijos čempionų vardo.

Nugalėtojams Paulius Packevičius pelnė 7 taškus (3/5 dvitaškių, 1/4 baudų). Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 22 minutes atkovojo 5 kamuolius, po kartą perėmė kamuolį bei prarado.

Nesėkmingai sezonas susiklostė Pietų Karolinos universitetui. Jis praėjusią naktį išvykoje 52:82 (24:31, 28:51) nusileido Arkanzaso universiteto krepšininkams ir pasitraukė iš kovos dėl NIT konferencijos čempionų titulo. Pietų Karolinos universitetas šį titulą laimėjo pastaruosius du sezonus.

Evaldas Baniulis Pietų Karolinos universitetui pelnė 6 taškus (0/5 dvitaškių, 2/5 tritaškių). Lietuvis per 28 minutes atkovojo 2 kamuolius ir 3 sykius prasižengė.

Pietų krašto konferencijos ketvirtfinalis nesėkmingai susiklostė Sam Hiustono valstybiniam universitetui. Jis namie 98:99 (43:52, 55:47) nusileido Lamaro universitetui. Pergalę svečiams išplėšė taiklus Darreno Hopkinso dvitaškis likus žaisti 0,7 sekundės.

Pralaimėtojams Domas Kvedys pelnė 2  taškus (0/1 dvitaškio, 2/2 baudų). Lietuvis žaidė vos minutę, per kurią taip pat spėjo atkovoti atšokusį kamuolį.

Kovą Vakarų atletų konferencijoje tęsia Jutos valstybinis universitetas. Praėjusią naktį namie jis 73:70 (36:36, 37:34) nugalėjo Havajų universitetą ir iškopė į konferencijos pusfinalį.

Jutos valstybiniam universitetui atstovaujantis Arvydas Vaitiekus per 10 minučių krepšio neatakavo ir taškų nepelnė. Jis atkovojo atšokusį kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 sykius suklydo.

pocius ahujienas kasioras:D
2007-03-09
+2
Ydomu ,kodel tik 5 zhaidejai tashku pelne :p ...O tai, kad Pocius ish ju mazhiausiai ,tai tikrai pofik turint omeny ,kad visus 14 tashku,skirtingai nei visi kiti, jis surinko mesdamas stopudai taikliai ;)
2007-03-09
+2
nuskilo cia jam... siaip, tose rungtynese is vis tik 5 duke'o zaidejai tasku pelne, ir pocius - maziausiai.. dar noretusi, kad jis bent viena kamuoli atkovotu arba rezultatyviai perduotu.. o tai kazkaip tustokai atrodo.