Arvydas Čepulis pelnė 31 tašką, o jo vedami „Šiauliai“ Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo aštuntąją pergalę. Šiauliečiai namie be didesnio vargo 97:75 (22:21, 22:21, 21:14, 32:19) sutriuškino Kauno „Atletą“.

Trečiojo kėlinio pradžioje po taiklaus Giedriaus Kurtinaičio dvitaškio 1 tašku dar priekyje buvo „Atletas“ (46:45), tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigę šiauliečiai pabėgo į priekį (65:56).

31-ąją mačo minutę kauniečiams buvo pavykę priartėti iki 7 taškų (67:60), tačiau laimėję 5 minučių tarpsnį 16:3 „Šiauliai“ susikrovė solidų 20 taškų pranašumą (83:63), kurį išsaugojo iki pat finalinės rungtynių sirenos.

„Šiauliai“: Arvydas Čepulis 31 taškas, Tadas Klimavičius 17 (8 atk. kam.), Mantas Ruikis 14, Aurimas Kieža 11, Darius Pakamanis 8.

„Atletas“: Giedrius Kurtinaitis 17 taškų, Singaras Tribė 15, Valdas Dabkus 14, Remigijus Trakimas 10, Linas Juknevičius 9, Nerijus Lisauskas 8.

Pakamanis atliko rezultatyviu perdavimu, zaide komandini zaidima, buvo kitu lyderiu - snaiperiu: Cepulis su Ruikiu pataike 11 tritaskiu