Septintąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Klaipėdiečiai išvykoje 84:70 (21:25, 27:11, 23:13, 13:21) be didesnio vargo nugalėjo Vilniaus „Sakalus“.

Sėkmingai su klaipėdiečiais „Sakalai“ kovojo tik pirmajame kėlinyje. Sužaidus 8 minutes dar 8 taškų skirtumu priekyje buvo aikštės šeimininkai (23:15), tačiau antrąjį kėlinį spurtu 10:2 pradėję svečiai persvėrė rezultatą savo naudai, o baigiantis kėliniui komandas skyrė jau 12 taškų.

Po ilgosios vaizdas aikštėje nepasikeitė. Svečiai jau trečiojo kėlinuko pabaigoje po taiklaus Vitalijaus Stanevičiaus dvitaškio buvo įgiję solidžią 21 taško persvarą (69:48). Pačioje mačo pabaigoje atsipalaidavę svečiai leido „Sakalams“ priartėti, tačiau pergalės iš savo rankų nebeišleido.

Vilniuje „Neptūno“ komandai ir vėl padėti negalėjo traumuoti Vaidotas Pridotkas ir Andrius Petkūnas. Tuo tarpu „Sakalų“ gretose nežaidė Darius Lukminas.

Šiose rungtynėse aikštės šeimininkai tritaškius metė vos 15 proc. taiklumu (5 iš 33), kai tuo tarpu „Neptūnas“ 54 proc. taiklumu (7 iš 13).

„Neptūnas“: Ronaldas Dorsey 18 taškų, Michailas Anisimovas 15 (8 atk. kam.), Marius Kasiulevičius 13, Aidas Viskontas, Vitalijus Stanevičius (9 atk. kam.) ir Ernestas Ežerskis po 9.

„Sakalai“: Justas Sinica 15 taškų, Vytautas Šarakauskas 14, Erikas Kučiauskas (2/9 tritaškių) 10, Mindaugas Reminas 7.