Mantas Kalnietis gali sugrįžti į „Žalgirį“
Mantas Kalnietis gali sugrįžti į „Žalgirį“
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Mantas Kalnietis birželio pabaigoje vyks į JAV, kur savo sugebėjimus pademonstruos Indianos „Pacers“ komandai. Jeigu su ja nepavyks susitarti dėl kontrakto, 28 metų įžaidėjas sugrįš į Kauno „Žalgirį“.

Tokią informaciją antradienį spaudos konferencijoje Vilniuje paskelbė pats krepšininkas.

„Pacers“ mane norėjo matyti anksčiau, bet aplinkybės neleido, – kalbėjo po kelio operacijos reabilitaciją baigiantis Kalnietis. – Jiems patinka mano žaidimo stilius, maniera, o dabar jie nori įsitikinti, ar aš po tų metų dar kažką sugebu ir ar galiu žaisti tuo pačiu lygiu, kokiu žaidžiau anksčiau. Su ta komanda aš dalyvausiu NBA Vasaros lygos įžanginiuose turnyruose, stovykloje Orlando mieste. Žiūrėsime, kaip seksis toliau.“

Krepšininkas kovo pabaigoje grįžo į Kauną, kur pirmosiomis balandžio dienomis jam buvo atlikta kelio sausgyslės operacija. Nuo to laiko jis gimtajame mieste treniruojasi.

Kalnietis teigia jau pradėjęs žaisti kontaktinį krepšinį.

„Vakar žaidžiau pusantros valandos labai neblogu tempu. Aišku, dar padariniai jaučiasi ir viskas nėra 100 proc. gerai. Bet džiaugiuosi, kad judu link tinkamo ritmo“, – sakė Kalnietis.

Krepšininkas dažnai sportuoja „Žalgirio“ arenoje ir, jeigu nepavyks įsitvirtinti NBA, ši arena kitą sezoną tapos antraisiais įžaidėjo namais.

„Su „Žalgirio“ vadovais jau sutarta, kad Europoje aš kitos komandos neieškočiau ir grįžęs vėl tapčiau žalgiriečiu“, – scenarijų, jeigu neliks NBA, atskleidė Kalnietis.

– Indianos „Pacers“ gretose yra žaidęs ir Šarūnas Jasikevičius, ar su juo kalbėjotės apie šį klubą?
– Be abejo, kalbėjau ir su Šarūnu, jis man papasakojo savo įspūdžius, papasakojo apie patį klubą ir struktūrą. Tačiau viską reikia pamatyti savo akimis.

– Ar kelio valymo operaciją paankstinote, kad geriau pasiruoštumėte rinktinės stovyklai?
– Na nesimušiu į krūtinę sakydamas, kad aš čia Vytautas Didysis ir viską dariau vien dėl rinktinės. Tačiau, žinoma, tai buvo viena iš priežasčių, kurių iš viso buvo 3-4. Dabar mano buvusi komanda „Lokomotiv“ žaidžia VTB Vieningosios lygos pusfinalyje, gal pateks ir į finalą, todėl didelis klausimas, kada būčiau pabaigęs sezoną. Tai būtų kenkę ir kelionei į JAV, ir rinktinei. Todėl taip ir pasielgiau.

– Kokią Lietuvos krepšinio lygos finalo seriją prognozuoji ir kas turėtų laimėti?
– Ką palaikau, tie ir laimės (juokiasi). Tačiau serija turėtų būti rimta. Nemanau, kad kažkam bus lengva, ką parodė ir reguliarusis sezonas. Turėtų būti gerų rungytnių ir greičiausiai jų bus tikrai ne ketverios.

– Galbūt beveik visiškai praleistą sezoną galima laikyti tam tikra paslauga kūnui, kuris gavo poilsio?
– Tiesą sakant, šį sezoną nesijaučiu apskritai žaidęs. Vos išsigydžiau petį, prasidėjo problemos su keliu. Skaudėjo, jaučiausi prastai, todėl nemačiau prasmės toliau rungtyniauti, kol problemos neišspręstos. Kol kas sunku, atsakyti, kaip viskas bus. Aš stengiuosi ieškoti pozityvių dalykų. Savimi tikiu, bet nenoriu užbėgti įvykiams už akių, pamatysime, kaip seksis aikštėje.

– Ar birželio 6 d. būsite Berlyne, kur vyks UEFA Čempionų lygos finalas?
– Taip, vykstu į Vokietiją. Bet dabar jau nebežinau, ką ir palaikyti, kai Miuncheno „Bayern“ iškrito iš turnyro. Gaila, kad taip nutiko, teks sirgti už gerą futbolą.

– Šiemet vėl esate „Sprite“ remiamo gatvės krepšinio turnyro ambasadorius. Ar sutinkate, kad žaidimas vienas prieš vieną šiuolaikiniame krepšinyje yra bene svarbiausias komponentas?
– Beveik kiekvienais metais tenka dalyvauti šiose gatvės kovose ir pastebiu vis naujų aukšto individualaus meistriškumo krepšininkų. Žaidimas vienas prieš vieną mums apskritai yra labai svarbus, nes Lietuva visuomet pasižymėjo komandiniu krepšiniu, ką atspindi ir rinktinės rezultatai. Tačiau technikos trūkumas žaidžiant vienas prieš vieną Lietuvoje ilgai buvo pastebimas. Tiesa, pastaruoju metu žaidžiau Kaune su jaunimu ir galiu pažymėti, kad vaikinų technika žaidžiant vienas prieš vieną vis tobulėja, tam skiriamas vis didesnis dėmesys. Taigi, kuo geriau krepšininkai mokės žaisti vienas prieš vieną, tuo lengviau jiems pavyks įsipaišyti į tas sistemas, kuriomis remiasi profesionalių klubų ir ir rinktinių treneriai.


Rodyti komentarus
Atrinkti (1) Visi (56)
|||Big_Daddy3000|||klounas tas lasara :D Kalniecio zaidimo tris metus nemates, arba siaip durniu ijunges. Taip eme ir tapo nereikalingas zaidejas, kuris kai buvo sveikas losdavo 28min EL? ziauuriai logiska ! Jo kontraktas tiesiog ejo i pabaiga, o jis pats verzesi atgal i Lietuva arba bent jau i aikstesni lygi - NBA. Ir viskas cia suprantama, nes ne jaunyn eina, kita sezona jau gali but velu i NBA prasimust.Aplamai apgailetina gyvenimeli lasara gyvena, sedi cia sitam portale 24/7 ir heitina visus. Net slykstu pagalvot koks apsileides nevykelis sedi ten kitoj pusej ekrano.O Kalnui sekmes bet kuriuo atveju. Norisi ji matyt vel Kaune, bet ne ka maziau dziaugsiuos, jei i NBA prasimus.Lokomotyv vadovai isigijus Delaney ir pamate ant kiek Delaney geresnis yra, patys sukrove Kalnieciui lagaminus ,nes po Delaney atejimo ir pamate,kaip turi zaisti tikras lyderis ir izaidejas kaip Delaney,jie kalnieciui pasake,kad pats matai,neesu labai geras uz delaney galva prastesnis....kraukis lagaminus........ir tas kalnietis per savo karjera netr 10 tasku vidurkio nera turejas L;MAOjo jo, sako per prastas tu mum, nes mes zaidziam ulebe, ta isgirdo pacers ir pasiule jam atvykt, nes patys visi zinom kad eurocupas>nba. such logic, much expert, wow


Pupuli mano,dar ne tokiu grybu vasaros lygoje zaidzia///
2015-05-27
-2
Atsakyti
|||
Big_Daddy3000|||klounas tas lasara :D Kalniecio zaidimo tris metus nemates, arba siaip durniu ijunges. Taip eme ir tapo nereikalingas zaidejas, kuris kai buvo sveikas losdavo 28min EL? ziauuriai logiska ! Jo kontraktas tiesiog ejo i pabaiga, o jis pats verzesi atgal i Lietuva arba bent jau i aikstesni lygi - NBA. Ir viskas cia suprantama, nes ne jaunyn eina, kita sezona jau gali but velu i NBA prasimust.Aplamai apgailetina gyvenimeli lasara gyvena, sedi cia sitam portale 24/7 ir heitina visus. Net slykstu pagalvot koks apsileides nevykelis sedi ten kitoj pusej ekrano.O Kalnui sekmes bet kuriuo atveju. Norisi ji matyt vel Kaune, bet ne ka maziau dziaugsiuos, jei i NBA prasimus.Lokomotyv vadovai isigijus Delaney ir pamate ant kiek Delaney geresnis yra, patys sukrove Kalnieciui lagaminus ,nes po Delaney atejimo ir pamate,kaip turi zaisti tikras lyderis ir izaidejas kaip Delaney,jie kalnieciui pasake,kad pats matai,neesu labai geras uz delaney galva prastesnis....kraukis lagaminus........ir tas kalnietis per savo karjera netr 10 tasku vidurkio nera turejas L;MAO


jo jo, sako per prastas tu mum, nes mes zaidziam ulebe, ta isgirdo pacers ir pasiule jam atvykt, nes patys visi zinom kad eurocupas>nba. such logic, much expert, wow
2015-05-27
+1
Atsakyti
|||klounas tas lasara :D Kalniecio zaidimo tris metus nemates, arba siaip durniu ijunges. Taip eme ir tapo nereikalingas zaidejas, kuris kai buvo sveikas losdavo 28min EL? ziauuriai logiska ! Jo kontraktas tiesiog ejo i pabaiga, o jis pats verzesi atgal i Lietuva arba bent jau i aikstesni lygi - NBA. Ir viskas cia suprantama, nes ne jaunyn eina, kita sezona jau gali but velu i NBA prasimust.Aplamai apgailetina gyvenimeli lasara gyvena, sedi cia sitam portale 24/7 ir heitina visus. Net slykstu pagalvot koks apsileides nevykelis sedi ten kitoj pusej ekrano.O Kalnui sekmes bet kuriuo atveju. Norisi ji matyt vel Kaune, bet ne ka maziau dziaugsiuos, jei i NBA prasimus.


Lokomotyv vadovai isigijus Delaney ir pamate ant kiek Delaney geresnis yra, patys sukrove Kalnieciui lagaminus ,nes po Delaney atejimo ir pamate,kaip turi zaisti tikras lyderis ir izaidejas kaip Delaney,jie kalnieciui pasake,kad pats matai,neesu labai geras uz delaney galva prastesnis....kraukis lagaminus........ir tas kalnietis per savo karjera netr 10 tasku vidurkio nera turejas L;MAO
2015-05-26
-1
Atsakyti
MesLaimesim1kam rupi sitas driblingo iki pazasties meistras--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Big_Daddy3000Lokomotivui per prastas,zalgiriui geras?lmao tai koks zalgirio lygis tada?


Aha debiliukai, o kai Kalnietis už Lietuvos rinktinę žaidžiat tai tada sėdit ir plojat rankelėm...
2015-05-26
Atsakyti
MesLaimesim1
Big_Daddy3000


bazaras žydriukai :) žiek, dabar kaip naglai išvartysiu.

žydriukų žodžiais: Žalgiriui per prastas, rytui geras. Kas?

kai įminsit mįslę, užsiduokit tą antrą sakinio dalies klausimą :)
2015-05-26
Atsakyti
|||
klounas tas lasara :D Kalniecio zaidimo tris metus nemates, arba siaip durniu ijunges. Taip eme ir tapo nereikalingas zaidejas, kuris kai buvo sveikas losdavo 28min EL? ziauuriai logiska ! Jo kontraktas tiesiog ejo i pabaiga, o jis pats verzesi atgal i Lietuva arba bent jau i aikstesni lygi - NBA. Ir viskas cia suprantama, nes ne jaunyn eina, kita sezona jau gali but velu i NBA prasimust.

Aplamai apgailetina gyvenimeli lasara gyvena, sedi cia sitam portale 24/7 ir heitina visus. Net slykstu pagalvot koks apsileides nevykelis sedi ten kitoj pusej ekrano.

O Kalnui sekmes bet kuriuo atveju. Norisi ji matyt vel Kaune, bet ne ka maziau dziaugsiuos, jei i NBA prasimus.
2015-05-26
-2
Atsakyti
Lokomotivui per prastas,zalgiriui geras?lmao tai koks zalgirio lygis tada?
2015-05-26
-1
Atsakyti
kam rupi sitas driblingo iki pazasties meistras

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-05-26
+1
Atsakyti
Dvejopi jausmai, norisi kad ir NBA gautu jegas ismegint, bet noretusi ir vel Kaune matyti. O del tu kas ten sako kad ne formoj Kalnas, taigi paceriai jau pora metu stebi ji, tai zino ka jis gali ir nebutinai 100% formoj turi buti siuo metu.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-05-26
Atsakyti
sdf
Big_Daddy3000Kalnietis kaip 2 PG butu visai nieko,kaip pagrindinis izaidejas jis per silpnas,nebent zalgirio tikslas vel tik top 16 patekti


rinktineje ne per silpnas o Zalgiri silpnas? ;DD lashara gal tu nebe komentuok
2015-05-26
-1
Atsakyti
Kalnietis kaip 2 PG butu visai nieko,kaip pagrindinis izaidejas jis per silpnas,nebent zalgirio tikslas vel tik top 16 patekti
2015-05-26
-2
Atsakyti
ATIo kam to Cherry jei butu Kalnietis su Luko?


o tai kurios tu žodžio pakaitalas dalies nesupratai?
2015-05-26
-1
Atsakyti
BarcaPagarba. Nedaug rasi tokiu, kurie bristu atgal i ta pati suda


Čia apie ką tokį kalbi ??? Gecevičiu ? Nes ji žaidė tam raudonam šudę, paskui išvažiavo į Olympiakos ir vėl iš pagarbos grįžo į raudoną šudą ?
2015-05-26
-2
Atsakyti
BCzalgirisSEVERGeriau liktu Cherry vietoj kalniecio, ka jis lyg tempdavo labai ta Zalgiri, aisku geras zaidejas, bet eurolygoje nekazka, budavo macu, bet jis netokio kalibro zaidejas kaip Cherry. mano manymu geriausia butu Cherry ir Kalnietis PG. Lekavicius taip pat, o karinauska issiust i kita komanda ar kazka pns. Nes Cherry labai gerai valdo komanda, ir pats tempt gali.


Cherry tikrai nėra geresnis už Kalnieti :) O Kalnietis Žalgiriui tikrai daug duodavo, gal euroleagoje ir nebuvo kažkoks įspudingas bet LKL traukė kaip reikalas.

Pasižiurėk https://www.youtube.com/watch?v=G-xBVAPs... Kalniečio dėka laimėjom varžybas, aišku čia tik pavizdys, buvo ir daugiau rungtynių gerų Kalniečio.
2015-05-26
-2
Atsakyti
BarcaPagarba. Nedaug rasi tokiu, kurie bristu atgal i ta pati suda


Na, taip. Kiekvienais metais vis maziau ir maziau i ryto rungtynes susirenka.
2015-05-26
-2
Atsakyti
Galetu Mantas iseiti i NBA Jis toks kaip Ricky Rubio atletiskas viska mato aiksteleje . Europietiskas izaidejas. Tikrai pritaptu prie Pacers .
2015-05-26
-2
Atsakyti
Geriau liktu Cherry vietoj kalniecio, ka jis lyg tempdavo labai ta Zalgiri, aisku geras zaidejas, bet eurolygoje nekazka, budavo macu, bet jis netokio kalibro zaidejas kaip Cherry. mano manymu geriausia butu Cherry ir Kalnietis PG. Lekavicius taip pat, o karinauska issiust i kita komanda ar kazka pns. Nes Cherry labai gerai valdo komanda, ir pats tempt gali.
2015-05-26
Atsakyti
ATI
a girdi muchamoras?!Dvejopi jausmai, bet Lekavičių turint backupu visai nieko pakaitalas vyšniai. Nors šiaip tai linkėčiau kiekvieno snargliaus svajonės duris pravert. Mantas įgyvendina svajonę, kacapai nba2k16 graindami. Kas liečia sekančio sezono Žalgirio kontūrus, tai aukštas taškus darantis reikalingas kaip oro gūsis. Neminėsiu neatrastus anapus Atlanto platybių kandžius, o gražinsiu į praeitį, į tuos laikus, kai žibėjo Begičiaus valanda. Rinkos kaina kritus iki Žalgirio lubų, o įgūdžių niekur nepraradęs. Idealus variantas sekančiam sezono Žalgiriui. Tai tiek. Dar yra keletas pavardžių panašaus pobūdžio, bet kitų pozicijų ir sekančiam kartui.


o kam to Cherry jei butu Kalnietis su Luko?
2015-05-26
-1
Atsakyti
ATI
Tikekimes nesusitars su ta klounu lygos komanda ir gris Kalnietis i Zalgiri!
2015-05-26
-2
Atsakyti
Labai įdomu kiek šiemet sulauksim šlapiu skuduru ryto fanam smūgių :) būtų labai smagu jei Mantas grįžtų namo...

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-05-26
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.