Dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Kauno „Žalgiris“. Kauniečiai išvykoje 91:80 (31:22, 27:20, 13:23, 20:15) įveikė „Panevėžio“ krepšininkus.

Šiose rungtynėse „Žalgirio“ gretose nežaidė Tanoka Beardas ir Mantas Kalnietis.

Kauniečiai jau antrojo kėlinio viduryje buvo įgiję 19 taškų pranašumą (50:31), tačiau sėkmingai sužaidę trečiąjį kėlinį panevėžiečiai sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki 6 taškų (65:71).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo apylygiai.  35-ąją mačo minutę „Panevėžiui“ buvo pavykę priartėti iki 6 taškų (71:77), tačiau sėkmingiau sužaidę rungtynių pabaigą svečiai iškovojo pergalę (91:80).

Šiame mače pirmą kartą „Žalgirio“ gretose debiutabo 20 metų 195 cm ūgio gynėjas Artūras Milaknis. Krepšininkas per vieną minutę taškų nepelnė, bet atkovojo 1 kamuolį.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 25 taškai, Jonas Mačiulis ir Marcelo Machado po 16, Lorenas Woodsas 14 (13 atk. kam.), Marko Popovičius 11.

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičius 22 taškai (8 rez. perd.), Virginijus Sirvydis 20, Gintautas Vileita 16, Šarūnas Vėlius 13.

Woodsas puikia forma dabar turiu
2007-03-12
Panevezys manau paims 3 vieta cempe. Uz Panevezy!!! AJNA AJNA AJNA!
2007-03-12
Woodsas daug kamuoliu nuima po lenta
2007-03-12
geros buvo varzybos,jankunui buvo geros...na ir woodsui su kitais zaidejais neblogai sekes:)galejo ir geriau:)
2007-03-11
Kam jiems tas Milaknis šį sezoną??? Tegul Pečiukui duoda žaisti! Kiek jis gali sėdėti ant suolo, nėra jis toks blogas žaidėjas, kad pastoviai sėdėtų.
2007-03-11
gaidamacius gaidyno zalgirio gynybo kaip turi but, bet jei jis butu nepavarges zalgiriu butu tampe nervus
2007-03-11
-5
To panevezietis.
Jankauskui juoda diena buvo. O siaip jis tikrai neblogai losia. Velius atsigaves, snd gan neblogai suzaide. Tatarunas po traumos matosi dar neatsigaves. O trepocka labai anksti 5 prazangas susirinko.
2007-03-11
+1
As uz panevezi maladiec panevezys biski sekmes tik pritruko ... KREIPIUOSI I PANEVEZIO KLUBO VADOVUS ... PIRKIT NORMALU CENTRA....
2007-03-10
+2
jo ''medis'' tikraj geras:)))
2007-03-10
gaidamavicius gaidino zalgirio gynyba :)
2007-03-10
-1
Galiu tiek pasakyti, kad zalgiris jau labai taikliai atakavo. Jei ne tiek daug tritaskiu tai kazin kaip cia butu pasibaige. Buvo belike 4 taskai, bet keli Popoviciaus ir Jankuno tritaskiai tiesiog prazude Panevezi.
Galima pagirti, kad kovojo paneveziieciai iki galo ir nedave apsiraminti kaunieciams. Woodsas labai gerai pasirode, bet kai pagalvoji toks medis-woodsas daugiau kainuoja nei Panevezio klubas!!