Jonui Kazlauskui ir Pirėjo "Olympiakos" klubui netrukus gali tekti baigti šį sezoną. Šeštadienį startavusiose Graikijos atkrintamosiose varžybose "Olympiakos" patyrė nesėkmę prieš reguliariojo sezono nugalėtojus Atėnų "Panathinaikos" 74:77 (13:15, 16:24, 24:25, 21:13).

Serijoje iki dviejų pergalių "Panathinaikos" laimi 1-0. Pirmasis mačas buvo žaidžiamas Atėnuose, o antras serijos susitikimas vyks Pirėjuje.

Tris kėlinius pamažu didinę pranašumą, Graikijos lygos reguliariojo sezono čempionai po trijų ketvirčių pirmavo 64:53. Nors per paskutinį kėlinį J.Kazlausko vadovaujama Pirėjo ekipa bandė kovoti dėl pergalės, Eurolygos finalinio ketverto dalyviai išlaikė pranašumą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Jaka Lakovičius. Per 21 minutę gynėjas surinko 19 taškų. Po 13 taškų pridėjo Vlado Ščepanovičius bei Ibrahimas Kutluay, o po 9 taškus įmetė Fragiskos Alvertis ir Kostas Tsartsaris.

Pirėjo komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Maruq Perry bei Rogeris Masonas, kurie surinko po 12 taškų. Po 11 į savo sąskaitas įsirašė Borisas Gorencas ir Robertas Gulyašas (9 atkovoti kamuoliai).

"Olympiakos" klubą palaidojo puikus Atėnų krepšininkų snaiperių žaidimas. Jie pataikė 13 tritaškių iš 23 bandymų (56,5 proc. taiklių metimų).

2005-05-14 22:09
na pagal skaiciukus, tai tikrai garbingai sulose...