„Tornado“ išleido tryliktąją laidą
„Tornado“ išleido tryliktąją laidą
Nuotr. „Tornado“
Gegužės 27 d. Garliavos sporto ir kultūros centre iškilmingai buvo uždarytas XIII – asis „Tornado“ krepšinio mokyklos sezonas. Renginio metu buvo sužaistos finalinės „Tornadukų“ turnyro rungtynės ir, be abejo, išlydėta XIII mokyklos absolventų laida. Žiūrovams nuobodžiauti neleido žodžio kišenėje neieškantis Karolis Tiškevičius, Eglės Rutkauskienės Kauno raj. sporto mokyklos šokėjos bei „Energy Time“ šokių studijos grupė „Broliai“.

2014/2015 m. sezone mokyklos 2002 m. g. berniukų komanda Tornado KM – „Fudo“, treniruojama Aivaro Grigaliūno, pakartojo praėjusių metų savo draugų pasiekimą ir užsikabino sidabro medalius Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos I divizione. Už puikų rezultatą, sezono uždarymo šventės metu vaikinai buvo apdovanoti kaip geriausia komanda, o treneris Aivaras Grigaliūnas pripažintas sezono treneriu. Kartu su komandos bei trenerio apdovanojimu, atminimo dovaną gavo ir sezono „Tornadietis“. Už charizmą, aktyvumą aikštelėje ir už jos ribų, gerus mokslo rezultatus apdovanojimą gavo Tornado KM – „Sigirė“ krepšininkas Martynas Zaremba.

Kaip ir kasmet uždarymo šventėje paskutinis taškas padedamas „Tornadukų“ turnyre. Visą sezoną dešimt komandų, sudarytų iš 2005 m. g. ir jaunesnių berniukų grūmėsi dėl nugalėtojų titulo. Finalinėse rungtynėse susitiko Tornado KM – „Rasa“ (tren. Tomas Kentra)  bei Tornado KM – „Žiburys“ (tren. Andrius Macijauskas) ekipos. Pirmąjį kėlinį pralaimėję „žiburiukai“, antrajame ketvirty persvėrė rezultatą ir įgijo kone dviženklį pranašumą. T. Kentros auklėtiniai susiėmė pačioje rungtynių pabaigoje ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Deja, „rasiukams“ laiko pritrūko ir „Tornadukų“ turnyro čempionų taurę kėlė Tornado KM – „Žiburys“ komanda. Naudingiausiais ekipų žaidėjais buvo išrinkti „Rasos“ krepšininkas Marius Mažeika ir „Žiburio“ – Gustas Kučinskas. „Tai buvo ketvirtas „Žiburio“ finalas per penkerius metus, tik šįkart tornadukų komanda buvo unikali – džiaugėsi treneris Macijauskas. – Kiekvienais metais komandoje būdavo po 1 – 2 išskirtinio meistriškumo žaidėjus, o šiemet tokios žvaigždutės nebuvo, bet buvo bent 10 gerų krepšininkų, išskirtinai darbščių ir kovingų. Apskritai, per visą sezoną vaikai labai aktyviai lankė treniruotes ir nesvarbu ar šalta, ar lyja, ar kokios šventės. Ypač džiaugiuosi, kad šiai kartai pavyko nugalėti ir visiems parodyti, kad svarbiausia yra darbas, noras ir komandinis žaidimas“. 

Per ilgąją rungtynių pertrauką mokyklos direktorius Dainius Čiuprinskas bei vienas žymiausių Lietuvos krepšinio trenerių, „Tornado“ KM valdybos pirmininkas Vladas Garastas baigimo atestatus ir atminimo dovanėles įteikė XIII – ąjai absolventų laidai. Už praleistus metus krepšinio aikštelėje komandos siela Aurimas Plytnikas dėkojo ne tik mokyklos kolektyvui, bet labiausiai treneriui – Donatui Mikulevičiui. Įvykdęs auklėtinių paruoštą užduotį treneris nuo vaikų gavo atminimo albumą. Išleistuvių ceremoniją vainikavo tortas su fejerverkais ir „Tornado“ KM atributika.

Uždarymo šventės metu buvo apdovanoti ir 2014/2015 m. sezono naudingiausi žaidėjai. Simbolinį penketą išrinko mokyklos facebook puslapio draugai, treneriai ir administracija. Atminimo statūlėlėmis buvo apdovanoti Benas Ališauskas (2003 m., Tornado KM – „Scandagra“), Kristupas Viršilas (2002 m., Tornado KM – „Fudo“), Laurynas Virbalas (2002 m., Tornado KM – „Fudo“), Tautvydas Kupstas (2000 m., Tornado KM – „Viči“) ir Mantas Bruzga (1999 m., Tornado KM – „SHARP“). Apdovanojimus vaikams įteikė mokyklos direktorius Čiuprinskas bei valdybos pirmininkas Garastas.

„Džiaugiuosi, kad baigėsi XIII velniškas sezonas. Kaip ir byloja lietuvių tautosaka, jis nebuvo pats sėkmingiausias sportine prasme, bet kai kurios išimtys, kaip Tornado KM – „Fudo“ tapimas Lietuvos vicečempionais, praskaidrino mūsų nuotaiką. Tai mus motyvuoja didesniam ir aktyvesniam darbui. Taip pat noriu padėkoti visiems prisidėjusiems prie „Tornado“ KM veiklos – nuo entuziastingo ir profesionalaus personalo darbo iki rėmėjų, tėvelių ir visų prijaučiančių „Tornado“ KM“. 


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.