Vladimiras Arnautovičius mirė būdamas 43-ejų
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas
Tragedija ištiko Rumunijos čempione tapusį Plojesčio „CSU Asesoft“ klubą, kuriame rungtyniauja lietuvis Marius Runkauskas.

Pasaulį dėl vėžio paliko 43-ejų treneris Vladimiras Arnautovičius. Serbas Plojesčio komandą treniravo nuo 2008 metų.

Treniruodamas „CSU Asesoft“ Arnautovičius iškovojo 8 Rumunijos lygos čempionų titulus, triskart tapo taurės nugalėtoju ir kartą su komanda laimėjo šalies supertaurę.

TIKRASIS_Donce_3000_Gryzo
zmones gimsta ir mirsta, tik deja ne visiems Dievas leidzia ilgai pagyventi....

Lai ilsisi ramybeje sis treneris, stiprybes artimiesiems sia sunkia akimirka....

Gaila, kad mirtis pasiima anksciau talentingesnius, o tokiu kaip pasalpiniai gyvenantys iki 70-80 metu nors vezimu vezk...