Osvaldas Matulionis surinko 14 taškų, tačiau pataikė vos 5 metimus iš 19
Nuotr. Fotodiena.lt/A.Bagdonas
Pergalę ketvirtose serijos rungtynėse dėl kelialapio į aukščiausią Ispanijos lygą (ACB) iškovojo Deivido Bušmos atstovaujama Orensės „Termal“ ekipa.

Ji išvykoje 73:69 (16:18, 21:20, 17:18, 19:13) įveikė Lugo „CB Breogan“ ekipą su Osvaldu Matulioniu priešakyje. Serijos iki 3 pergalių rezultatas tapo lygus 2-2, o lemiamos rungtynės bus žaidžiamos Orensėje.

Deividas Bušma nugalėtojams per 26 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 3/8 baudos), atkovojo 6 kamuolius, blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį, dukart suklydo, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei 4 kartus pats prasižengė.

Osvaldas Matulionis per 35 minutes pasižymėjo pelnydamas 14 taškų (2/11 dvit., 3/7 trit., 1/2 baidos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, 2 kartus prasižengė ir tiek pat kartų išprovokavo varžovų pražangas.