Dar vieną pergalę Italijos pirmenybėse pasiekė Sienos „MdP“ ekipa, kurioje rungtyniauja Rimantas Kaukėnas. Absoliutūs čempionato lyderiai šįkart 74:61 (17:17, 23:16, 20:15, 14:13) nugalėjo Varezės „Whirpool“ krepšininkus.

MdP  per antrąjį kėlinį spurtavo 8:0 (25:17), o Varezės klubas, kuris pirmąjį kėlinį sėkmingai priešinosi Italijos pirmenybių lyderiams, nieko priešpastatyti varžovams negalėjo.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Whirpool“ pavyko sumažinti savo deficitą iki 4 taškų (42:38), tačiau vėliau Sienos ekipa tik tolo nuo varžovų ir iškovojo dar vieną pergalę.

Sėkmingai mačas susiklostė Kaukėnui. Lietuvis per 26 minutes pelnė 18 taškų (6/6 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 2 kamuolius, perėmė 1, išprovokavo 4 varžovų pražangas, tačiau 6 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„MdP“: Rimantas Kaukėnas ir Terrelas McIntyre‘as po 18, Josephas Forte 11.
„Whirpool“: Delonte Hollandas 17, Giacomo Galanda ir Aleksandras Capinas po 9.

Kaukenas parode savo lygi ir ner ko ce stebetis, jis komandos lyderis
2007-03-12
Gražiai čia Kaukėnas pavarė... Manau, kad savo tokiu mažų mažiausiai įspūdingu žaidimu Italijoje tikrai užsitarnavo savo vietą po Lietuvos rinktinės saule :D Ir dar čia vos ne 100% taiklumas. Tik vat tas nelemtas nepataikytas tritaškis... O šiaip tikrai gerai Kaukėnas žaidžia ir tikiuosi, kad Lietuvos rinktinei sugebės šiais metais padėti vėl tapti Europos čempione (tikiuosi)... =)