Linas Kleiza sužaidė rezultatyviausias karjeros NBA rungtynes, o jo Denverio „Nuggets“ iškovojo įtikinamą pergalę išvykoje 113:101 (27:29, 32:16, 24:28, 30:28) įveikdama Sakramento „Kings“. Tai buvo pirma „Nuggets“ pergalė Sakramente po 20 pralaimėjimų iš eilės.

33 minutes žaidęs Kleiza pelnė 24 taškus ir po krepšiais sugriebė 8 kamuolius. Jis septyniais taškais pagerino savo ankstesnį rezultatyvumo rekordą.

Puolėjas iš Lietuvos per pirmą rungtynių dalį pataikė 4 tritaškius iš 5 ir surinkęs 18 taškų jau įpusėjus mačui buvo pagerinęs savo rezultatyvumo rekordą.

Po aštuonių iš eilės Kleizos taškų pirmo kėlinio pabaigoje „Nuggets“ panaikino dviženklį varžovų pranašumą ir priartėjo iki 2 taškų (27:29). Antrame kėlinyje per 3 minučių atkarpą lietuvis pelnė 8 taškus ir „Nuggets“ spurtavo 14:1, susikraudami 13 taškų pranašumą – 47:34. Panašią persvarą Denverio ekipa išsaugojo visas likusias rungtynes.

Kleiza šiose rungtynėse pataikė visus 4 dvitaškius, visas 4 baudas ir 4 tritaškius iš 7, atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 sykius prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 29 taškai, Allenas Iversonas (7 rezultatyvūs perdavimai, 6 atkovoti kamuoliai) ir Linas Kleiza po 24, Marcusas Camby 16 (10 atk. kam., 6 rez. perd., 4 blokai).

„Kings“: Mike‘as Bibby 34, Kevinas Martinas 19, Ronas Artestas 17, Bradas Milleris 11.

TO Rytas ultras:
Butu labai gerai ,kad shitaip uzh tevyne varytu bicas :)
2007-03-13
ne nu jus ne taip mane supratot.:) man ir paciam nepatiko kaip jis komentuoja, bet sakau galbut ateity jis pasistengs, pasirinks tos medziagos (kaip ir Langvinis) ir bus neblogas komentatorius.:) o kad Petrauskas geriausiai komentuoja, tai cia faktas. Cia kaip futbole N. Kestminas, taip krepsini R. Petrauskas.:) o Budraiciui tai tikrai, reikia dar daug ko ismokt.:)
2007-03-12
+2
KAIP UZ TEVYNE :DD
2007-03-12
+1
na pagalvojus Linui lengviau vien del to , kad jam dar tik 22 metai... Pvz sarui kuris jau 31, daug laiko praleidus europoje, dabar sunkiau "keisti" viska ka per ta laika ismoko europoje.
2007-03-12
+3
basket > nu siaip budraitis prastai komentuoja, net maiso pavardes.... Ideda anthony sako "koks grazus Camby dejimas". Jam tik studentus ir komentuot, o siaip man tai gereusias komentatorius Petrauskas, kunigelis tai subjektyviai komentuoja (visada uz ryta serga). Langvinis siaip irgi neblogas, tik labai emocingas, pamenu kai fule komentavo tai zvengeu :D
2007-03-12
Dabar jis igawo trenerio pasitikejima, tai viska lemia. Saras neturiu pasitikejimo ir pyzdec. Pats treneris sako, kad kleiza geriausias snaiperis jo komandoj!
2007-03-12
+1
Teftelis>>Kaip specialistai ir patys krepsininkai sako, tai NCAA propaguojamas krepsinis panasesnis i Europini nei NBA, taip kad nemanau, kad tai, ka matom dabar Kleizos zaidime yra NCAA nuopelnas.. jis uzaugo ir gavo visus pagrindus Lietuvoje. O be to zmogus moka prisitaikyt..
2007-03-12
+1
Kleiza igavo geriausia forma, ir rodo kad jis ne is kelmo spirtas, ir tai nestebina, nes ncaa jau jis siek tiek susipazino su nba krepsinio ipatumai ir dabar rodo ko ismoko! respect linas!
-3
Dziugu dar buvo ziureti kad po Lino ataku, Kings treneris paeme berots tris minutines pertraukeles.
2007-03-12
+2
Basket>> Langvinis domisi NBA, jis ruosiasi rungtynems, ruosiasi savo darbui, kad ji gerai atliktu, gaudo info apie zaidejus ir komandas ir etc... jei gerai pamenu, tai jis buvo vienas is iniciatoriu, kad kuri nors Lietuvos televizija rodytu NBA rungtynes. Cia buvo daug komentaru su auksinem Budraicio citatom is vakar dienos rungtyniu... ir visa tai jis pripasakojo per vienerias rungtynes.. siaubas.. Budraiciui reik daryt isvadas-ruostis komentuot rungtynes, o ne saliai valiai sestis prie mikrofono
2007-03-12
+1
to basket: siaip as zinau tik komentatoriu Petrauska :) o uz budraiti jauciu puse is musu geriau komentuotume
2007-03-12
+2
nu manau kad norint tapt tikra zvaigzde kleizai reikia keist komanda nes kita sezona jei kaip planuojama vietoj camby ateis billupsas tai is vis bus sunku kamuoly gaut.ir dbr trecdaly ataku baigia iverson arba antony.
2007-03-12
-1
Labai patiko Kleizos žaidimas. Matosi, kad žmogus savo vietoje yra, skirtingai nei kai kurie kiti lietuviai. Vienam užteko 1 sezono, kad tai suprastų, o kitas jau antrą sezoną suolus trina ir kaip suprantu, ketina tai daryti ir toliau.
2007-03-12
-1
nevarykit ant komentatoriaus studijioj i telika ziurint nelengva susigaudyt... o linas tai malacius losia atakuojanciu gyneju... universalumas pavydetinas. dar pora metu ir kleizos pavarde bus tarp zvaigzdziu..
2007-03-12
-4
Kleiza pademonstravo labai gerą žaidimą. Ir apskritai kuo toliau tuo geresnį žaidimą demonstruoja.
2007-03-12
+3
dar juokinga kad komentatorius nelabai atpazysta ir Kleiza, Linas laksto po aikstele puse minutes, tas sako kada Kleiza isleis :) ar kazkaip ten.
2007-03-12
+1
Na ziauru buvo klausyti komentatoriaus, zaideju tai visai neskiria. Vietoj Milerio sako Artesas : vietoj Antoniio - Camby. na ziauru. Bent jau butu pasidomejas koks buvo Kleizos Season Highs, sako imes virs 20 pts tai padarys karjieros rekorda. Butu pasidomejas kad rekordas buvo 17 pts. na ziauriai komentavo.
Anyway Kleizos zaidimas patiko. Pirma rungtyniu dali zaide zveriskai, bet gale negriukai kamuolio neduodavo, kad tasku neprimestu daugiau uz juos.
2007-03-12
-2
Saunuolis Kleiza, malonu ir grazu buvo ziureti sias varzybas, o ypac Jo zaidima. Tikekimes issipildys Budraicio zodziai ir jis jau ne po 3 metu bet ir anksciau irodys, jog yra starto 5-to zaidejas ir vienas geriausiu lietuvos krepsininku. Beje jei jis taip pasidraskys ir Europos cempionate, tai su kitomis LT zvaigzdemis susigrazinsim cempionato taure.:)
O kas del Budraicio, tai visi esat priprate prie Kunigelio ir Petraviciaus, del to jum visiem ir atrodo kad jis nelabai gerai komentuoja. Prisiminkit ta pati Langvini. Kai pirma kart ji isgirdau, tai galvojau nukrisiu is juoko, bet paskui kai pripratau, tai visai normaliai jis komentavo. Taip bus ir su Budraiciu!!! :)