Klay Thompsonas grįžo į rikiuotę
Klay Thompsonas grįžo į rikiuotę
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Po smegenų sutrenkimo atsigavęs „Golden State Warriors“ vienas lyderių Klay Thompsonas galės padėti savo komandai pirmose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo rungtynėse.

„Warriors“ antradienį po treniruotės pranešė, jog 25-erių metų 201 cm ūgio gynėjas yra pasiruošęs rungtyniauti ir tikrai pasirodys aikštėje kovoje prieš Klivlando „Cavaliers“.

Thompsonas susižeidė paskutiniame Vakarų konferencijos finalo susitikime su Hjustono „Rockets“, kada po kontakto su varžovo koja jam įplyšo ausis ir pasruvo kraujais.

Praėjusį penktadienį snaiperiui buvo nustatytas smegenų sutrenkimas ir krepšininkas kelias dienas praleido be treniruočių.

„Warriors“ klubui taip pat jau padėti galės Vakarų konferencijos finalą praleidęs Mareese‘as Speightsas.

Finalas startuos Oklande iš ketvirtadienio į penktadienį 4 val. ryto Lietuvos laiku.


Rodyti komentarus
DzekesasIšdulkino juodai čia tave Donce, nepasigailėjo, dabar tikriausiai verki mamai ant krutines--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


taip tik ant tavo mamos :/
2015-06-03
Atsakyti
Išdulkino juodai čia tave Donce, nepasigailėjo, dabar tikriausiai verki mamai ant krutines

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-06-03
Atsakyti
vaje, "suvarte" ir "suede" mane :/ kas daryt, gal pas Viktora eit i portaliuka, asarytes net bega, po galingojo Tunaicio kirciu :"(
2015-06-03
Atsakyti
Puiku, kad žais. Nuo to tik įdomesnis finalas :) P.S. Nekreipkit dėmesio į tą Doncę, vaikis jau pora kart prisigavo kas per fruktas yra, karta rėkavo apie lažybas garsiai kad laimi kelis tūkst, paklausiau apie mokesčius tai pradėjo apie kažkokias draugų sąskaitas svaigt o po to tiesiog dingo iš tos temos :D Po to Bulls temoje bandė kažką man sakyt, kai be jokių keiksmažodžių ir įžeidimų parodžiau jam jo paties klaidas tai vaikis vėl neištvėrė pasipylė įžeidimai ir po to vėl tiesiog dingo iš temos :D Taip kad Donatai (jei toks tavo vardas iš tiesų) nerašinėk pasakų vėl, dabar paskaityk šitą savo rašliavą: "Dar nebuvo nei vieno kuris cia mane butu suvartes, greiciau as dauguma vartau, o jus to net nesuprantat - tai auksciausias pilotazas iki kurio jums toli. Plius, jeigu neatrasau i vaiku kaip Byron, GB21, Dzeksono, Edgos888 ar kaip ten ir kitu piemenuku 14 mecio marozo nesamones apie "ciulpimus" tai nereiskia, jog jie mane suvarte." ir pasižiūrėk sekančius komentarus šioje temoje. Sakai kažkas rašo apie visokius "čiulpimus" nore eilinį kart vėl pats PIRMAS čia pradedi kitus įžeidinėt kitus, kurie tau be jokių keiksmažodžių rašo. Jau pora kart be jokių keiksmažodžių normaliai tau rašiau o tu kaip mažas vaikas pradėjai pats įžeidinėt mane neturėdamas kaip atsakyt į paprastus klausimus ar klaidas kurias tau parodžiau :) Taip kad vaiki nekurk nebūtų pasakų eilinį kartą ir labiau nervus valdyk nes kadanors, kaip pats čia visiems sakai, užsidirbsi už tuos žodžius. Eilinis tavo fail vaiki :)
2015-06-03
Atsakyti
Donce3000LMbackBlyn lauzytojas atsirado :D Net gailiuosi, kad toki suda kaip tavo komentara paskaiciau, esi degradas visomis prasmemis, neturiu ka tokiam kaip tu net pasakyti ir laikyk tai kaip "pergale ir suvartyma", o realybeje uz toki bazara senai butum isveztas i miska nevykeli :)


Na va, nebeturi net ką ir bepasakyti. "The mission is complete" kaip ir minėjau, nieko verdas š gabalas esi, net internete nieko nebesugebi, kai pradeda kas nors tave vartyti į visas puses. Niekada su niekuom taip nebendraudavau, tačiau tu tiesiog vemt verti, tai nusprendžiau tave paerzdinti, kas matau pavyko :) Na o su tuo mišku REALYBE tu geriau net nerašyk tokių vėjų. Pats sėdi anam laido gale ir visame šiame portale per visas temas ereliu primeti, visus pi*davoji ir jautiesi kietas. Turbūt pats miške ir gyveni, tik nesuprantu kaip interneta turi.. Žodžiu negrąsink snargly tu man čia.. Sėdėk ramiai ir nebemalk š, tada visi su tavim elgsis pagarbiai, kaip tu taip ir kiti atsako. ! :) Žodžiu sėkmės tau gyvenime IKI :)
2015-06-03
+1
Atsakyti
Blyn lauzytojas atsirado :D Net gailiuosi, kad toki suda kaip tavo komentara paskaiciau, esi degradas visomis prasmemis, neturiu ka tokiam kaip tu net pasakyti ir laikyk tai kaip "pergale ir suvartyma", o realybeje uz toki bazara senai butum isveztas i miska nevykeli :)
2015-06-03
-2
Atsakyti
Donce3000LMbackapgailetinas tu tunaiti ne tas zodis, jau toks isijautes ir susireiksmines pasijautei izeistas, kad cia kilometro ilgio paklode nupaisei, kurios net neskaiciau :) Vat tokie kaip tu ir yra didziausi juokdariai - kurie i nesamones reaguoja labai jautriai.Skaiciau kazkuria diena lryte ilgiausia verksma studentes monologa apie "prastus pristatytus kebabus" tai vat ir tu vienas is siuolaikinio tustuciu lygmens zmogus. Geda, kad tiek nesusiorientuojanciu ir atbukusiu zmoniu daugeja :)Reziume: veltui eikvojai savo laika kazkoki mesla rasydamas, kurio net neskaiciau, kaip jautiesi dar karta, kai is taves buvo pasityciota tau net to nesuprantant ir eilini syki parodei nevykelio mentaliteta? :)


Kas nutiko nebeturi ką pasakyti išsigandai ? nebeliko durnų žodžių prakiurusioje kišenėje ?

Kažin kuris čia susireikšmino ir įsižeidė ? Neturi tu ką pasakyti man tai nesamones ir rašinėji kad tik apsiginti , nes kaip gi šio portalo "pažiba" nusileis ? :D Be to niekas čia nereguoja jautriai kaip tik tu.. Ko dabar čia giniesi išsigandęs ? nes prieš mano komentarus nieko nebeturi ką pasakyti, nebeturi atsako tai pasimetęs esi ir bandai išsisukti sakydamas kad reaguoju jautriai :DD Pats susimyžęs dabar sėdi ir googlini ką čia mandraus galima dar parašyti..

Man atrodo perlaužiau tave, jau pats pradėjai atsakinėti į mano klausimus ir t.t. Eik toliau skaityk tą savo ryta apie tuos kebabus, man visiškai neįdomų. Sakai neskaitei ? Tai iš kur žinai apie "juokdarius"... pats sau prieštarauji ką pasakai, tiesiog aš niekada nekomentuodavau tavo komentarų, bet matau kad tu čia įsijautęs varai, tai galvoju pasipi*davosiu iš tavęs, nes tu visiškai labai silpnas esi, tave labai lengva sudirbti yra, ką ir padariau šį kartą.

Sakai mėšlą rašau ? :D Tai žinoma kad mėšlą rašau, taigi visas mano komentaras skirtas tau yra, mėšlą rašau apie mėšlą, nieko čia keisto.. Tokį kaip tu kiaušini labai lengva nutupdyti ant žemelės.. :)
2015-06-03
+1
Atsakyti
apgailetinas tu tunaiti ne tas zodis, jau toks isijautes ir susireiksmines pasijautei izeistas, kad cia kilometro ilgio paklode nupaisei, kurios net neskaiciau :) Vat tokie kaip tu ir yra didziausi juokdariai - kurie i nesamones reaguoja labai jautriai.

Skaiciau kazkuria diena lryte ilgiausia verksma studentes monologa apie "prastus pristatytus kebabus" tai vat ir tu vienas is siuolaikinio tustuciu lygmens zmogus. Geda, kad tiek nesusiorientuojanciu ir atbukusiu zmoniu daugeja :)

Reziume: veltui eikvojai savo laika kazkoki mesla rasydamas, kurio net neskaiciau, kaip jautiesi dar karta, kai is taves buvo pasityciota tau net to nesuprantant ir eilini syki parodei nevykelio mentaliteta? :)
2015-06-03
-2
Atsakyti
Ee baikit nebetrankykit Doncei snukio su mazgote jau ir taip subjaurotas tiek veidas tiek pats kaip asmenybe. Šitas skystalas jau nieko naujo ir gero nebepasako, kartais net gaila laiko jau beskaityt tas pačias primityvias mintis "niekingai apie nieką" , varto Doncę kas netingi, šita virtualaus pasaulio nevykėlį ir juokdarį :D jau kad realiam pasaulyj yra nevykėlis tai dar ir virtualiam savo pasaulyj yra pajuokos objektas, viso BN kolektyvo ir visų komentatorių vardu siunčiu užuojauta!!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-06-03
Atsakyti
Nesuprantu kaip tavo Donce3000 IP adreso dar neužblokuoja bnews portalas ?

Ai tiesa, gi kaip be JUOKDARIO mes gyvensim visi :O
2015-06-03
+1
Atsakyti
Donce3000LMbackTunaiti, eik toliau gyvenk savo niekam neidomu gyvenimeli, kadrink metras ant metro bobas, gerk prasta sampe ir nesireiks :) Tu parodei savo "vartymo" zenita, as randomu beleka surasiau - tu tiesiog apgailetinas eilinis kaip asmenybe vidutiniokas, labai primityvaus mastymo, tikriausiai net neissilavines (gal vidurine sunkiai baiges maksimu) - sneki kaip 14-16 malakasosas, sakiniai neryslus ir labai primityvus, krepsinyje irgi pastoviai nusisneki. Neesi vertas demesio eilinis lryto lygmens viskuo nepatenkintas jaunuolis, kuris labai issizeide, nes as uzstumiau ant tavo Dievuko :D Man tai grynai vienodai ar tu ten Lebaby garbini, tampai pries jo plakata ar dar ka kita darai - visiskai neidomu man tai, tavo reikalas, bet nebevaizduok ultra "vierxo" cia stengdamasis kazka vartyti - juokingai atrodai ir tiek, auksciau bambos neisoksi. O apie realu gyvenime tau trumpai galiu pasakyti: esu mates tokiu dalyku vaikeli, kad apsiverktum kazka panasaus pamates, kai kai kuriose situacijose net zmogaus gyvebe yra nulis...O dabar toliau kaip gaidys apie subiniu badymus sneket, tai tavo tikrasis lygis. Tokie kaip tu zonoje kitiems (kaip as) plauna kojines, tik nete vaizduoja labai rimtus ir elitinius zmogelius :)


Oho koks tu iškalbingas esi :) Net tiek tave sudominau, kad net ant profilio nepatingėjai paspausti. :) Žinok jaučiuosi pagerbtas.

Klausyk, snargly, vadindamas vaikeliu į save pasižiūrėk, greičiausiai tu pats net dar iš mokyklos suolo nesi atlipęs. Tau neatrodo, kad tu pastoviai nusišneki ? Pasižiūrėk kaip liaudis apie tave mąsto.. bandai čia primesti labai kietą prikolistą, ale aukštam lygyje esi čia šiame portale, šūda maldamas galvoji kad čia labai didelis pasiekimas tavo yra ? tavo argumentai yra tiesiai šuniui į rudają skylutę. Kaip tu manai kaip tu atrodai nejuokingai su savo tokiais komentarais ? galvoji čia labai tave visi gerbia ir ant rankų nešioja ? Ką tu gali būti matęs sėdėdamas prie kompo visą savo gyvenimą ? ką tu čia man pasakoji apie kažkokius rimtus dalykus ir gyvybę ? prisižiūri tu čia visokiu YOUTUBE vaizdelių ir galvoji kad jau čia labai gyvenime esi patyręs ? Tu man pasakoji apie realų gyvenimą, kai pats tokio neturi net, tu tiesiog gyveni virtualiame gyvenime, sakai nete vaizduoja labai rimtus ir elitinius žmogelius ? Tu tikriausiai net nesupranti kad čia viską APIE SAVE PASAKOJI. Pats sėdi čia kiek vieną mielą dieną ir pezi nesamones apie tą LeBroną, tau dar nenusibodo ką ? Kas iš to kad tu čia tokį š mali ? Bandai čia kažkokį vyrą primesti internete, jeigu reikėtu rimtai pakalbėti prie stalo, tai garantuoju 110% sėdėtum visas perbalęs kaip lapas.

Gali net nesistengti čia rašinėdamas man, koks tu kietas, kad tu čia "random" varai ir t.t. psichas konkretus esi. Kas nutiko ką, išsigandai kad bijai su manimi bendrauti komentaruose ? ko bėgi ?

Ant tavęs visas šis portalas kakoja tau ant tuščios galvelęs, bet tu vis galvoji kad esi labai mandras ir kietas savo komentarais ? :D Tu tik kaip iš senų laikų esi JUOKDARYS, tokiems kaip mes šio portalo lankytojams, tu tiesiog ateini čia ir atlieki savo darbą JUOKINI MUS, tik už dyką, nes esi visiškai apgailėtina asmenybę.
2015-06-03
Atsakyti
Tunaiti, eik toliau gyvenk savo niekam neidomu gyvenimeli, kadrink metras ant metro bobas, gerk prasta sampe ir nesireiks :) Tu parodei savo "vartymo" zenita, as randomu beleka surasiau - tu tiesiog apgailetinas eilinis kaip asmenybe vidutiniokas, labai primityvaus mastymo, tikriausiai net neissilavines (gal vidurine sunkiai baiges maksimu) - sneki kaip 14-16 malakasosas, sakiniai neryslus ir labai primityvus, krepsinyje irgi pastoviai nusisneki. Neesi vertas demesio eilinis lryto lygmens viskuo nepatenkintas jaunuolis, kuris labai issizeide, nes as uzstumiau ant tavo Dievuko :D Man tai grynai vienodai ar tu ten Lebaby garbini, tampai pries jo plakata ar dar ka kita darai - visiskai neidomu man tai, tavo reikalas, bet nebevaizduok ultra "vierxo" cia stengdamasis kazka vartyti - juokingai atrodai ir tiek, auksciau bambos neisoksi. O apie realu gyvenime tau trumpai galiu pasakyti: esu mates tokiu dalyku vaikeli, kad apsiverktum kazka panasaus pamates, kai kai kuriose situacijose net zmogaus gyvebe yra nulis...

O dabar toliau kaip gaidys apie subiniu badymus sneket, tai tavo tikrasis lygis. Tokie kaip tu zonoje kitiems (kaip as) plauna kojines, tik nete vaizduoja labai rimtus ir elitinius zmogelius :)
2015-06-03
-1
Atsakyti
Donce3000LMbackkoks dar fiasko, patys to nesuprasdami ir sumanipuliuoti mano personaza Donce3000 padarete mega sio portalo zvaigzde - praktiskai Dievo stadijos komentatoriumi :D1) GSW ir Cavs patekimas i finalus yra absoliutus fuksas. Cavs isejo is East bliudo, GSW turejo tik viena rimta varzova, net LAC neturejo, kurie butu supurte lengvai fuksius (tik patys per ziopluma pralose serija Raketoms), plius OKC nebuvo optimalios formos ir Spursai krito pirmame rate su tingejusiais zaisti Mavs, todel tai fuksas. Plius NBA lyga dejo visas pastangas ir trauke uz ausu GSW ir Cavs, nes tai nesa milziniska pelna storyline prasme: best RS team vs Superheroju, Lebrona James, kuris grizo namo ir atvede traumuota komanda i finalus. Aziotazas milziniskas pas hamburgerinius, vien bilietu kainos i kosmosa iskeltos.2) Statau didelem sumom ir neprivalau vaikams rodyti savo schemuciu, kuriomis yra apeinami mokesciai.3) Dar nebuvo nei vieno kuris cia mane butu suvartes, greiciau as dauguma vartau, o jus to net nesuprantat - tai auksciausias pilotazas iki kurio jums toli. Plius, jeigu neatrasau i vaiku kaip Byron, GB21, Dzeksono, Edgos888 ar kaip ten ir kitu piemenuku 14 mecio marozo nesamones apie "ciulpimus" tai nereiskia, jog jie mane suvarte. Paprasciausiai ignoruoju juos ir tiek. Beto jie net man padekoti turi, kad turi privilegija bendrauti su tokia asmenybe kaip as ir turi veiklos - lavina nors ir minimaliai protine veikla, iskalba, mastyma, logika ir t.t.AND THAT'S A BOTTOM LINE BECAUSE GOLDEN BOY DONCE3000 SAID SO!!! :DDD


Portalo žvaigžde :DDDDD tu šio portalo JUOKDARYS ! akis prasikrapštyk nuo tų kompu, turbūt net nežinai koks dabar metų laikas yra sėdėdamas prie interneto ir komentuodamas nesamones visokias :DDD
2015-06-03
Atsakyti
Donce3000LMbackDonce kirminų karalius


Vėl tu apsiverkei ? Eilinis laido riteris.. Žiūrių labai gerai sugebi klavitūros mygtukus spaudinėti.. Taip taip susivartei į vienus vartus, tu pats kai rašai jau save vartais.. Tu čia rašinėji ir galovi, kad labai kietai atrodai ? Pizdavodamas LeBroniu, galovi čia labai išmintingas esi ? Čia proto daug nereikia.. Kur pas tave jo net nėra.. Turbūt realiame gyvenime tave pastoviai kiemo draugai skriaudžia, tai sugalvojai kur gali išsilieti, ogi ten kur tavęs niekas negali pasiekti ir paliesti, pizdavoti žinok visi šiais laikais moka, o net geriau nei tu, nes tavo čia tei "bajeriai" net nesuprantami ir nejuokingi kaip tau kad atrodo.. Eik vartykis toliau :D

be to kodėl tavo Levelis nekyla ? :O kaip Donce3000 taip Donce3000... Negi sutojai tobulėti "pizdavojimo" skiluose ? kada gi pakilti į aukštesni lygi ką ? ar jau pradės mažėti ? manau gal jau ir laikas pasikeisti į "DONCE 01" nes kaip tavo komentaras taip minusą gauni.
2015-06-03
Atsakyti
Don Ki XujotDoncei išvis, kaip geriausiam komentatoriui visiškas fiasko šis metų tarpsnis, iš pradžių GSW ir Cavs pateko į finalą, nors pagal "didžiojo eksperto" pasisakymus turėjo krist per pirmą roundą. PO to vaikis bandė dar girtis, kad lažybose kažką nusimano bet vėl buvo užgaudytas pradėjas svaigt apie dideles laimėtas sumas o paklaustas apie mokesčius nutilo ir dingo iškart, paskutniu metu vis bando ant kitų kažką užstumt bet vėl nieko nebesigauna, nes tik pats klaidas daro :D :D Kaip čia yra Donciukai, nesiseka bene ? :D :D


koks dar fiasko, patys to nesuprasdami ir sumanipuliuoti mano personaza Donce3000 padarete mega sio portalo zvaigzde - praktiskai Dievo stadijos komentatoriumi :D

1) GSW ir Cavs patekimas i finalus yra absoliutus fuksas. Cavs isejo is East bliudo, GSW turejo tik viena rimta varzova, net LAC neturejo, kurie butu supurte lengvai fuksius (tik patys per ziopluma pralose serija Raketoms), plius OKC nebuvo optimalios formos ir Spursai krito pirmame rate su tingejusiais zaisti Mavs, todel tai fuksas. Plius NBA lyga dejo visas pastangas ir trauke uz ausu GSW ir Cavs, nes tai nesa milziniska pelna storyline prasme: best RS team vs Superheroju, Lebrona James, kuris grizo namo ir atvede traumuota komanda i finalus. Aziotazas milziniskas pas hamburgerinius, vien bilietu kainos i kosmosa iskeltos.

2) Statau didelem sumom ir neprivalau vaikams rodyti savo schemuciu, kuriomis yra apeinami mokesciai.

3) Dar nebuvo nei vieno kuris cia mane butu suvartes, greiciau as dauguma vartau, o jus to net nesuprantat - tai auksciausias pilotazas iki kurio jums toli. Plius, jeigu neatrasau i vaiku kaip Byron, GB21, Dzeksono, Edgos888 ar kaip ten ir kitu piemenuku 14 mecio marozo nesamones apie "ciulpimus" tai nereiskia, jog jie mane suvarte. Paprasciausiai ignoruoju juos ir tiek. Beto jie net man padekoti turi, kad turi privilegija bendrauti su tokia asmenybe kaip as ir turi veiklos - lavina nors ir minimaliai protine veikla, iskalba, mastyma, logika ir t.t.

AND THAT'S A BOTTOM LINE BECAUSE GOLDEN BOY DONCE3000 SAID SO!!! :DDD
2015-06-03
-1
Atsakyti
Don Ki Xujot
Doncei išvis, kaip geriausiam komentatoriui visiškas fiasko šis metų tarpsnis, iš pradžių GSW ir Cavs pateko į finalą, nors pagal "didžiojo eksperto" pasisakymus turėjo krist per pirmą roundą. PO to vaikis bandė dar girtis, kad lažybose kažką nusimano bet vėl buvo užgaudytas pradėjas svaigt apie dideles laimėtas sumas o paklaustas apie mokesčius nutilo ir dingo iškart, paskutniu metu vis bando ant kitų kažką užstumt bet vėl nieko nebesigauna, nes tik pats klaidas daro :D :D Kaip čia yra Donciukai, nesiseka bene ? :D :D
2015-06-03
Atsakyti
to Donce
kad tu irgi svaigai gi kad Warriors fuksinibkai balionai ir kris pirmam etape o dabar svaigsti taip ir turejo but.. PASIGYDYK!! tokiam rajone pisciau i galva kaip nezinau kam

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-06-03
Atsakyti
Oi Donce Donce branguti, istizes tu ir smirdi labai, dvokas sklinda nuo visu tavo komentarų :) Nicola vs Krapikas tai čia dar nieko bet pagal didįjį Donces suvokima Cavs ir Warriors dar turejo krist pirmam raunde, bet kur dabar yra..didžiajam NBA finale! :D turejai jau pora menesiu kirmyt po lapais , bet ne jis toliau cia vaidelenasi ir juokina visus. Zinau daugybe tautos juokintoju, bet tu tikriausiai didziausias is ju, tas virtualusis laido riteris apie kuri visi kalba anekdotu forma :D musu daug ir mes visi juokiames is taves o tu tik vienas ir verki tyliai vienas kai nieks nemato ;\

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-06-03
Atsakyti
DzekesasNessigadinkite nervų mielieji skaitydami nepagydomo psichinio ligonio ale labai kieto AKA Donce komentarų, dekit juodą ignorą, jo supratimas apie krepšinį siauresnis už jo sesers vaginą.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Pirma, neturiu sesers. Antra, iki to vadinamojo mano "siauro" krepsinio suvokimo tau taip toli, kad budamas tavo vietoje net nedrysciau dar bandyti kazka aiskinti. Juk Nicola vis del to > uz Krapika, ar ne "eksperte"? :D Neturiu su tokiais nuliais krepsinio suvokimo prasme noro diskutuoti, tokius reikia mokyti vien elementariu krepsinio dalyku kaip: kas yra dvizingsnis, kuo technine skiriasi nuo nesportines, krepsinis zaidziamas 5 pries 5 ir t.t.

edga888Na ką, vakar po mano komentaro, apsikakojai ? Neturėjai ką pasakyti. Taip ir galvojau, kad esi laido riteris.. :DDD Susiduri su rimtesniu ir iš tavęs lieką tik šlapia vieta :DDD Juokdarys krepšinio portalų tu esi :D


Dar vienas primityvus klounas islindo ir skleidzia erelio-vartytojo sparnus, nu nebedaryk sau gedos ir nejuokink kitu :) Ka as su tavimi, budamas normalios pakraipos, turejau diskutuoti ir vartyti, kai apie subines badyma pradejai spygauti? :D Gal eik su LGL nariais apie tai vartytis - toks tokius atrastu, o normaliems baxurams net pamoina kazka kaip tu atrasyti ir dar kai apie vyro zeminima per anusa kliedi :D Kazkoks matosi neseniai nuo laktos nusokes :D
2015-06-03
Atsakyti
Donce3000LMbackreiks ponui L nauja suki skanduoti: I'm coming to better and true Home - Miami, Wade let me be your šestiorke again ;)*


Na ką, vakar po mano komentaro, apsikakojai ? Neturėjai ką pasakyti. Taip ir galvojau, kad esi laido riteris.. :DDD Susiduri su rimtesniu ir iš tavęs lieką tik šlapia vieta :DDD Juokdarys krepšinio portalų tu esi :D
2015-06-03
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 27

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.