Penktą pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ ekipa, namie 99:88 (31:18, 24:19, 27:24, 17:27) įveikdama Indianos „Pacers“. Pastarajai, žaidusiai be savo lyderio Jermaine‘o O‘Nealo, tai buvo devinta iš eilės nesėkmė.

„Cavaliers“ jau antrame kėlinyje turėjo 22 taškų persvarą (49:27) ir visas rungtynes įtikinamai kontroliavo padėtį. Ketvirtame kėlinyje „Pacers“ priartėjo iki 10 taškų (79:89), tačiau netrukus LeBronas Jamesas pelnė 2 taškus, o dvikovos pabaigoje „kavalieriai“ sėkmingai mėtė baudas ir pasiuntė „Pacers“ į dar vieną nokdauną.

„Esame dugne, – po mačo pripažino „Pacers“ puolėjas Danny Grangeris. – Per visą savo krepšinio karjerą nesu turėjęs tokios pralaimėjimų serijos. Anksčiau ar vėliau, turėsime iš jos išbristi“.

25 minutes „Cavaliers“ sudėtyje žaidęs Žydrūnas Ilgauskas pelnė 10 taškų (4/5 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, 2 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26, Larry Hughesas 23, Drew Goodenas 19, Žydrūnas Ilgauskas 10.

„Pacers“: Mike‘as Dunleavy 25, Danny Grangeris 17, Ike Diogu 16, Davidas Harrisonas 11.