Eilinę pergalę Lenkijos pirmenybėse iškovojo Sopoto „Proko Trefl“ ekipa. Ji namie 83:72 (25:16, 19:18, 17:20, 22:18) įveikė lygos vidutiniokus Gdansko „Polpharma“ krepšininkus.

Nugalėtojams Donatas Slanina per 32 aikštėje praleistas minutes pelnė 17 taškų (2/3 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 1/2 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengė.

Kitas Sopoto klubo lietuvis Tomas Masiulis per 20 minučių surinko 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 1 kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Tomas Pačėsas šioms rungtynėms registruotas nebuvo.

„Prokom Trefl“ komanda, iškovojusi 18 pergalių ir patyrusi 3 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima pirmąją vietą.

•

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo Varšuvos „Polonia“ ekipa, kuriai atstovauja Rolandas Alijevas. Lietuvio vedamas Varšuvos klubas namie 85:73 (21:14, 14:21, 20:20, 30:18) nugalėjo Vroclavo „Asco Šląsk“ krepšininkus.

Nugalėtojams Alijevas per 36 aikštėje praleistas minutes pelnė 23 taškus (3/5 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 7 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Varšuvos krepšininkai, iškovoję 6 pergales ir patyrę 15 nesėkmių, turnyrinėje lentelėje žengia priešpaskutinėje – tryliktoje vietoje.

Neblogai lietuviai, tik Alijevas klaidų per daug pridarė :)