Kazys Maksvytis ir „Neptūnas“ sugrąžino LKL mažojo finalo seriją į Klaipėdą
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Donatas Zavackas ketvirtajame kėlinyje pataikė du tritaškius, o po antrojo įtvirtino pergalę ir sugrąžino LKL mažojo finalo seriją į Klaipėdą. „Neptūno“ veteranas pelnė 10 taškų, o jo ekipa išvykoje 66:61 palaužė Utenos „Juventus“, taip išlygindama serijos iki trijų pergalių rezultatą 2-2.

Anot Zavacko, pergalę lėmė komandinis žaidimas ir susitelkimas, ko pritrūkdavo dvejose ankstesnėse pralaimėtose rungtynėse.

„Mūsų problema būdavo ta, kad pradėdavome žaisti po vieną, ypač trečiajame kėlinyje. Šiandien stengėmės išlaikyti komandinį žaidimą, gaudavosi pusėtini metimai, – po dvikovos kalbėjo Zavackas. – Kovingumas ir nežaidimas po vieną lėmė pergalę.“

„Juventus“ įpusėjus dvikovai pirmavo 34:28, tačiau „Neptūnas“ laimėjo trečiąjį kėlinį 23:16 ir susigrąžino persvarą.

Anot klaipėdiečių trenerio Kazio Maksvyčio, jis buvo patenkintas ir pirmąja mačo dalimi.

„Ne kartą kalbėjome, kad turime išlikti komanda iki pabaigos. Šiandien nereikėjo jokių avantiūrų, jokios zoninės gynybos, nuoširdžiai atidirbome ir iškovojome pergalę“, – sakė Maksvytis.

Lemiama serijos dvikova trečiadienį vyks Klaipėdoje, kur šeimininkai tikisi gausaus palaikymo.

„Prieš rungtynes kalbėjome, kad turime įteikti Utenai kelialapį į Klaipėdą. Nenorėjome atsisveikinti su savo fanais taip, kaip šiandien atsitiko uteniškiams. Serija grįžta į Klaipėdą, turime išlikti ramūs ir susikoncentravę, jeigu padarėme šį žingsnį, turime padaryti ir paskutinį žingsnį“, – sakė Maksvytis.