Pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje antradienį šventė Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai. Amerikietis Ronaldas Dorsey pelnė 20 taškų, o jo vedamas uostamiesčio klubas namie 86:64 (27:18, 18:16, 22:19, 19:11) nepaliko vilčių Kauno „Atletui“.

„Neptūnas“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutinės dvikovos minutės. Vitalijus Stanevičius pataikė du tritaškius ir klaipėdiečiai mačą pradėjo atparpa 10:0.

Priartėti koviniu atstumu „Atletui“ pavyko trečiojo kėlinio viduryje, kai Singaras Tribė pataikė dvitaškį – 47:51. Tačiau į tai „Neptūnas“ atsakė 9 taškais iš eilės ir atitrūko bei iškovojo pergalę.

„Neptūnas“: Ronaldas Dorsey 20 (8/12 dvitaškių), Vitalijus Stanevičius 15, Mindaugas Mockus 10, Marius Kasiulevičius 9.

„Atletas“: Remigijus Trakimas 15, Mantas Simonavičius 13, Nerijus Lisauskas 11, Giedrius Kurtinaitis 9.

Per 12 rungtynių „Neptūnas“ iškovojo 5 pergales ir turnyrinėje lentelėje žengia penktas. „Atleto“ krepšininkai lieka SEB BBL antrojo diviziono dugne. Kauniečiai per 13 susitikimų patyrė 11 pralaimėjimų.

Tuščias tas Juknevičius, o vaizduoja asą...Simonavičius tokių nesamonių primėtė, o šiaip blankokai ir Neptūnas žaidė, tikrai galėjo būti didesnė ir solidesnė pergalė. Lisauskas tai tuščias irgi, iš po krepšio šiam senukui pataikyti labai jau sunkiai sekasi :)))