Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Kostas Sloukas
Nuotr. AFP-Scanpix

Pergalę Graikijos pirmenybių finalo starte iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkai, kurie namuose 76:70 (10:17, 23:17, 22:16, 21:20) nugalėjo principinį varžovą Atėnų „Panathinaikos“ klubą.

Serijoje iki 3 pergalių Pirėjo klubas išsiveržė į priekį 1-0.

Pirmus du kėlinius vyko atkakli kovo, o prieš ilgąją pertrauką „Panathinaikos“ turėjo minimalų pranašumą – 34:33.

Trečiajame kėlinyje „Olympiakos“ spurtavo 10:1 ir įgijo dviženklį pranašumą – 51:39, tačiau kėlinio pabaigoje „Panathinaikos“ priartėjo iki 50:53.

Lemiamą ketvirtį Pirėjo klubas pradėjo pelnydamas 5 taškus iš eilės ir padidino pranašumą iki dviženklio (60:50). Įpusėjus kėliniui po Brento Petway dėjimo „Olympiakos“ atitolo 72:58 ir nugalėtojas tapo aiškus.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 16 (7 išpr. praž.), Matthew Lojeski ir Bryantas Dunstonas (12 atk. kam.) po 13, Georgios Printezis 12 (6 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Loukas Mavrokefalidis 23 (7 atk. kam.), Antonis Fotsis 15 (6 atk. kam.), Vladimiras Jankovičius 8 (5 atk. kam.).