Aštuntąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai. Jie namie 89:80 (17:17, 23:17, 24:21, 25:25) nugalėjo Vilniaus „Sakalus“.

Trečiojo kėlinio pabaigoje po taiklaus Arno Labucko tritaškio „Sakalų“ deficitas buvo sumažėjęs iki 4 tašku (53:57), tačiau kėlinį spurtu 7:2 užbaigė aikštės šeimininkai pabėgo į priekį (64:55).

Ketvirtajame kėlinyje jau iniciatyva priklausė „Nevėžiui“. 38-ąją mačo minutę tritaškį pataikęs Povilas Šakinis padidino Kėdainių ekipos pranašumą iki 16 taškų (85:69). Įgytos persvaros kėdainiškiai nebeišvaistė ir iškovojo pergalę.

„Nevėžis“: Povilas Šakinis 17 taškų, Tomas Rinkevičius ir Žydrūnas Stankus po 15, Mindaugas Sakalauskas 13, Andrius Aleksandrovas 12.

„Sakalai“: Vytautas Šarakauskas ir Rolandas Matulis po 17 taškų, Erikas Kučiauskas ir Arnas Labuckas po 9, Justas Sinica ir Nerijus Strazdauskas po 8.