Triuškinantį pralaimėjimą SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) patyrė „Panevėžio“ krepšininkai. Jie išvykoje 74:106 (16:26, 17:27, 14:26, 27:27) pralaimėjo Ainaro Bagatskio treniruojamai Valmieros „Lačplėša alus“ ekipai.

Latviai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių tvirtai diktavo savo žaidimo sąlygas, o antrojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė jau 22 taškai (53:31).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė. Bagatskio auklėtiniai su lyg kiekviena minute didino savo pranašumą, kuris 26-ąją susitikimo minutę buvo šoktelėjęs net iki 35 taškų (73:38).

Valmieros ekipą į pergalę ir vėl vedė Vladimiras Štimacas. Puolėjas per 23 minutes pelnė 19 taškų (8/9 dvitaškių, 3/5 baudų), atkovojo 12 atšokusių kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 1 kartą suklydo.

„Lačplėša alus“: Ivanas Bankevičius 20 taškų, Vladimiras Štimacas 19, Andrejus Jansonas 15 (9 atk. kam.), Agnis Cavaras 12, Edgaras Rekis 11.

„Panevėžys“: Vaidas Trepočka 15 taškų, Vytautas Tatarūnas 13, Tomas Gaidamavičius 12, Gintautas Vileita 9, Ridas Globys 7.

ilgai nerasiau komentaru, ilgai truko kol atgaminau prisijungimo duomenis, bet susilaikyti nebegaliu....
Daug metu dziaugiausi kad krepsinis Lietuvoje yra antra religja, kad pas mus tiek daug jaunu krepsininku, yvairiausiu lygu, nuo vaiku iki ...
siandienine situacija pradeda truputi gasdinti... vieninteli karta Lietuviai patyre tikrai skaudu pralaimejima Latviams (europos cemp) bet as nemaniu kad tokie pralaimejimai taps vos ne kasdienybe LKL lygyje... Apgailestaudamas pastebiu, kad Latvijos krepsinis pastaruosius kelis metus progresuoja kokius 5 kart greiciau nei musu... ((
tokio progreso mes jau atsikandome futbole (ka reiskia ju patekimas i ecup) ledo ritulyje ir kitose sporto sakose ,kur mums lygiu tarp latviu i estu lyg ir nebuvo... Baisu net pagalvoti kas gali buti ateityje..
tikekimes kad bent jau lengvojoje atletikoje ir olimpijadose kuri laika musu nepaliks visiskam uzpakalyje..
tokia padetis vercia susirupinti tiek LTOK tiek kitas organizacijas ugdancias musu sprto ateiti, tikekimes toks stagnacijos periodas nebus ilgalaikis. O si sakini skiriu tiems jauniems zmonems kurie turi sportiniu ambiciju!! NEGALVOKIT KAD YRA GERESNIU UZ JUS, O YRODYKIT KAD JUS GERESNI UZ KITUS (deja tai as supratau pervelai mazdau 8 metais, nekartokit kitu klaidu)
sekmes Lietuviams ir neteiskit jei kur suklydau
2007-03-15
Paneveziui juoda diena buvo. O Valmieros krepsininkai praktiskai viska pataike, kaip tik meta taip ir yra. 14 tritaskiu imete, tai cia tikrai super rezultatas, tuo tarpu Panevezys vos 4 imete trajakus.
2007-03-14
+2
tesiaisi LT komandu mindymas bble. o labiausiai siurpina tai skirtumas reze. per daug ziauru. jei po sio sez nesiims veiksmu, galesim sakyt vietinio kasio is vis nebera.
2007-03-14
-1
Jo.. Panevezys yra ta komanda kuriai buna dienu kai sekasi, o buna dienu kaip kaip atsitiko si karta-sutriuskinimas.. Beto panevezys yra labiua namu komanda, o viska sudejus gaunam sitoki reza.. :(
2007-03-14
-2
Nesutikciau, jog Panevezys tokie jau beviltiski. Tiesiog siandien jiem labai nesiseke, o Lacplesai atvirksciai... Butu kita diena, butu ir kitas rezultatas.