Dario Saričius nugalėtojams surinko galingą dvigubą dublį
Nuotr. Fotodiena.lt

Pergalę Turkijos pirmenybių finalo starte iškovojo Stambulo „Anadolo Efes“, kuris namuose per pratęsimą 95:92 (19:28, 29:22, 18:14, 15:17, 14:11) palaužė Izmiro „Pinar Karsiyaka“ ir serijoje iki 4 pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrojo kėlinio viduryje „Pinar Karsiyaka“ turėjo 13 taškų pranašumą (48:35), tačiau tada pralaimėjo atkarpą 2:13 ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo tik 50:48.

Trečiojo kėlinio metu vyko atkakli kova, o įpusėjus lemiamam ketvirčiui „Anadolu Efes“ įgijo rekordinę 9 taškų persvarą (77:68), tačiau Izmiro krepšininkai greitai pelnė 8 taškus be atsako ir priartėjo.

Lemiamose atakose komandos apsikeitė taikliomis baudomis ir turėjo žaisti pratęsimą.

Jo metu „Anadolu Efes“ greitai įgijo 6 taškų persvarą ir nors vėliau Izmiro krepšininkai sumažino savo deficitą, tačiau pergalę šventė Stambulo klubas.

„Anadolu Efes“: Thomasas Heurtelis 25, Nenadas Krstičius 17 (7 atk. kam.), Dario Saričius 15 (14 atk. kam.), Stephane‘as Lasme 10.

„Pinar Karsiyaka“: Bobby Dixonas 26 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jonas Diebleris 19, D.J. Strawberry 16 (7 atk. kam.), Kenny Gabrielis 10.