Sergio Llullas tapo rungtynių didvyriu
Nuotr. AFP – Scanpix

Įspūdingą pergalę Ispanijos pirmenybių pusfinalyje iškovojo Madrido „Real“, kuris per pratęsimą išvykoje po lemiamo Sergio Llullo taiklaus tritaškio 103:100 (26:18, 13:22, 25:30, 24:18, 15:15) įveikė Valencijos „Basket“.

Serijoje iki 3 pergalių Jono Mačiulio atstovaujamas klubas išsiveržė į priekį 2-1. Kitos rungtynės vėl vyks Valencijoje.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 35 sekundes Felipe Reyesas pataikė abi baudas ir išlygino rezultatą 88:88. Per likusį kėlinio laiką taškų pelnyta nebuvo ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Jo metu vyko atkakli kova, o po taiklių Rudy Fernandezo baudų „Real“ pirmavo 100:97. Kitoje atakoje likus 20 sekundžių iki pratęsimo pabaigos Guillemas Vivesas tritaškiu išlygino rezultatą ir sugrąžino savo ekipai viltį persverti serijos rezultatą.

Lemiamos „Real“ atakos metu kamuolys atsidūrė Sergio Llullo rankose, kuris paskutinę pratęsimo sekundę griūdamas pataikė tritaškį ir leido savo ekipai triumfuoti 103:100.

Jonas Mačiulis nugalėtojams per 19 minučių pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir tiek pat kartų prasižengė.

„Basket“: Luke'as Haragody 21 (8 atk. kam.), Guillemas Vivesas 17, Samas Van Rossomas 14, Bojanas Dubljevičius 13 (9 atk. kam.).

„Real“: Felipe Reyesas 21 (5 atk. kam.), Rudy Fernandezas 20, Gustavo Ayonas 13, Sergio Llullas 12.

Lemiamo metimo video:

Atrinkti (0) Visi (6)
......Choose who must hold the title of xXx!..
2015-06-12
Big_Daddy3000Ispanu spauda pranesa,kad Jonui plyso abieju koju raisciai

Tavo komentarai praneša, kad tau plyšo abu smegenų pusrutuliai.
2015-06-10
+1
teisėjai ištempė realą
2015-06-10
Nenusišnekėk.Pats vaikščiojo juk,nuo suoliuko emocingai draugus palaikė.Mažiau trolink.

--
2015-06-10
Ispanu spauda pranesa,kad Jonui plyso abieju koju raisciai
2015-06-10
-1
Įtemptos ir nervingos rungtynės.Valensija buvo arčiau pergalės,bet Harangodžio metimas buvo vos vos pavėluotas ir teko žaisti pratęsimą.O ten jau Llullas parodė,kad jis jau išaugo Europos marškinėlius ir pats laikas keltis už Atlanto.Individualiai tai labai stiprus žaidėjas ir jo lemiamas trajakas tik tai įrodė.Tiesa,tikėkimės,kad Jonui nieko rimto su koja,nes jei dar ir jis patirs rimtesnę traumą,tai tada nafik.Tpfu,tpfu,tpfu.