Pergalę per pirmąsias pusfinalio rungtynes iškovojo Kazanės „Uniks“ krepšininkai. Antano Sireikos auklėtiniai namie 76:69 (23:20, 13:9, 25:18, 15:22) įveikė Madrido „Real“ ekipą.

Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką. Po 2 realizuotų Sauliaus Štombergo baudų „Uniks“ kėlinuką baigė turėdami 3 taškų (23:20) pranašumą  Per antrąjį ketvirtį po Darjušo bei Kšištofo Lavrinovičių metimų Kazanės krepšininkai spurtavo 8:0 (31:22) bei dominuodami baudos aikštelėje pranašumą išlaikė iki antrojo kėlinio pabaigos.

Po didžiosios pertraukos komandoms sunkiai sekėsi atakuoti krepšį, tačiau Sireikos auklėtiniai vėl naudojosi varžovų spragomis po krepšiu ir įgijo dviženklį pranašumą (61:47). Lemiamo ketvirčio pirmoji dalis „Uniks“ buvo dar sėkmingesnė – „lietuviškasis“ Kazanės klubas įgijo net 18 taškų persvarą (67:49).

Tačiau vėliau įvykiai palankiau klostėsi „karališkajam“ Madrido klubui. „Real“ laimėjo atkarpą 8:0, o po taiklių Charleso Smitho metimų „Uniks“ pranašumas dar labiau sumenko. Rungtynių sirena skelbė, jog Kazanės ekipa į Madridą važiuos turėdama 7 taškų rezervą.

Darjušas Lavrinovičius laimėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Vidurio puolėjas, rungtynes pradėjęs startiniame penkete, per 27 minutes surinko 17 taškų (5/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/9 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, tačiau dukart suklydo bei 5 sykius prasižengė.

Kšištofas Lavrinovičius, aikštėje praleidęs 22 minutes, pelnė 14 taškų (3/5 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/4 baudų), po krepšiais sugriebė 9 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, bet 2 sykius suklydo ir 4 pažeidė taisykles.

Štombergas, kuris rungtynes pradėjo startiniame penkete, per 36 minutes pelnė 6 taškus (2/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, bet po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

Atsakomasis mačas vyks po savaitės kovo 20 dieną Madride, Ispanijoje.

„Uniks“: Darjušas Lavrinovičius 17 (6 atk. kam.), Jerry McCullough 15 (7 atk. kam.), Kšyštofas Lavrinovičius 14 (9 atk. kam.), ... , Štombergas 6 (6 atk. kam.).

„Real“: Charlesas Smithas 26 (6 atk. kam.), Felipe Reyesas 22 (8 atk. kam.), Blagota Sekuličius 7.

Patvarkys Uniks Reala ir Madride.
2007-03-14
Pakankamai stabiliai lose kazane iki 4 kelinio, o sitas madride gali pakist koja, nes reikia lost visas rungtynes, o ne 3 kelinius :)
2007-03-14
-1
nekaip atrode real kazaneje,taciau manau,kad madride parodys visa savo jega ir nusluos ruskius nuo kelio.tikekimes rytas paklius i finala:)
2007-03-14
stombergas i sezono pabaiga kaskaip nebrodo ka rode pradzioje nu nieko nereikia noret juk senukas jau:)