Allenas Iversonas ir Carmelo Anthony kartu sudėjus pelnė 60 taškų, o jų vedama Denverio „Nuggets“ komanda iškovojo pergalę namie. Praėjusią naktį Denverio krepšininkai 107:99 (29:19, 26:18, 23:34, 29:28) įveikė Portlendo „Trail Blazers“ ekipą.

Pirmoje mačo pusėje greitomis atakomis „Nuggets“ tolo nuo varžovų ir įpusėjus dvikovai komandas skyrė 18 taškų skirtumas. Tačiau eprsvaros šeimininkams išlaikyti nepavyko. „Nuggets“ starto penketuko krepšininkai per trečiąjį kėlinį pralaimėjo „Blazers“ ekipai 23:34 ir leido varžovams sumažinti atsilikimą iki vienaženklės ribos.

„Mūsų starto žaidėjai trečiajame kėlinyje buvo apgailėtini, – kritikos savo auklėtiniams negailėjo „Nuggets“ strategas George'as Karlas. – To nepavadinčiau netgi studentų pratybomis. Žaidėme nesusikoncentravę, nebėgiojome“.

„Blazers“ pasinaudodami varžovų spragomis likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes iki mačo pabaigos priartėjo iki 93:99. Tačiau pergalės Denveryje svečiams iš Portlendo iškovoti vėl nepavyko. „Blazers“ Denveryje pralaimėjo jau 14 rungtynių iš 15 pastarųjų susitikimų.

Šį kartą ne itin svarus buvo Lino Kleizos indėlis į „Nuggets“ sėkmę. Per 16 minučių lietuvis pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 6 kamuolius, tačiau 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 31 (10 rez. perd., 5 per. kam.), Carmelo Anthony 29, Marcusas Camby 14 (10 atk. kam.), Nene 12, Steve‘as Blake‘as 8.

„Blazers“: Zachas Randolphas 26, LaMarcusas Aldridge‘as 24 (17 atk. kam.), Brandonas Roy 16, Jarrettas Jackas 13 (9 rez. perd.).

liewaj zajde
2007-03-16
to Coldman: tu dar karta perskaityk, ka parasiau. Nashas pirmiau galvoja apie perdavima, o ne metima, tuo ir skiriasi nuo A.I.
2007-03-15
to Coldman: tu dar karta perskaityk, ka parasiau. Nashui pirmiau galvoja apie perdavima, o ne metima, tuo ir skiriasi nuo A.I.
2007-03-15
nashas tada irgi savanaudis...
2007-03-14
to Coldman: didelis perdavimu skaicius dar neparodo, ar zaidejas savanaudis, ar ne
2007-03-14
+1
Nieko visteik Kleiza dar pavarys
2007-03-14
nu ir kas kad grizo pasidomekit kai dar lose j.r smith kiek losdavo vid. kleiza apie 20 min... tj nieko nesudarys as manau nes kleiza dbr neblogoj formoj ir treneris juo pasitiki.sias irgi manau butu suloses neblogai tik prasangu susirinko nemazai
2007-03-14
-2
Manau J.R. Smith'o labai truko, jei bus sveikas jis ir Nene tai kleiza geriausiu atveju tures 10 zaidimo minuciu. Kazkaip man atrodo Nuggets turi didesni potenciala, jie gali geriau zaisti negu dabar, bendras ju rezultatas turi buti geresnis...