Naudingiausiu pirmųjų ULEB taurės pusfinalio rungtynių žaidėju tapo Madrido „Real“ snaiperis Charlesas Smithas. Vienas „karališkojo“ Madrido klubo lyderių surinko 34 naudingumo balus, bet jo ekipa Kazanės „Uniks“ krepšininkams nusileido 7 taškų (69:76) skirtumu.

Smithas per 34 minutes pelnė 26 taškus (6/6 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Antras naudingiausių žaidėjų sąraše liko Smitho bendraklubis Felipe Reyesas. Ispanas aikštėje praleido 33 minutes, per kurias pelnė 22 taškus (6/11 dvitaškių, 10/12 baudų), atkovojo 8 kamuolius, 11 kartų privertė varžovus prasižengti ir iš viso surinko 28 naudingumo balus.

Vienas Železniko FMP ekipos lyderių bei dabartinis Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovas ULEB taurės pusfinalyje Zoranas Ercegas, surinkęs 25 naudingumo balus, užėmė trečiąją poziciją. Sunkusis krašto puolėjas per 35 minutes į vilniečių krepšį įmetė 21 tašką (3/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 9/10 baudų), po krepšiais sugriebė 8 kamuolius bei išprovokavo 9 pražangas.

Ketvirtąją vietą tarp savaitės naudingiausių užėmė „Lietuvos ryto“ puolėjas Artūras Jomantas, kuris iš viso surinko 21 naudingumo balą. Lietuvis, aikštėje praleidęs 22 minutes, surinko 9 taškus (2/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/6 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvus perdavimus, perėmė 4 kamuolius, blokavo metimą bei 6 sykius privertė varžovus prasižengti.

Darjušas Lavrinovičius su 18 naudingumo balų liko penktoje pozicijoje. Lietuvos rinktinės narys per 27 minutes surinko 17 taškų (5/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/9 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

Savotišką antirekordą pasiekė praėjusio ULEB taurės turo naudingiausias krepšininkas Louisas Bullockas. „Real“ ekipos gynėjas, kuris yra tituluojamas vienu geriausių amerikiečiu Senajame žemyne per 23 minutes pelnė vos tašką (0/7 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, 5 kartus suklydo, dukart prasižengė bei iš viso surinko net -14 naudingumo balų.

Jomantas statomas ant gynybos, jo tas naudingumo koficientas neatsibindi to ka jis daro per rungtynes, saunuolis ;)