Top 10: talentingiausi 17-mečiai Lietuvos krepšininkai

2015-06-15 09:43
Vilius Stalgaitis, „BasketNews.lt“ korespondentas

Praėjusią savaitę apžvelgę talentingiausius 1997 metais gimusius Lietuvos krepšininkus, šią savaitę tinklalapis „BasketNews.lt“ pristato geriausių 1998 metais gimusių vaikinų dešimtuką.

Šis dešimtukas sudarytas konsultuojantis su įvairių krepšinio mokyklų ir komandų treneriais. Dešimtukas sudaromas įvertinant ne tik jaunųjų žaidėjų dabartines galimybes, bet ir potencialą.

1997 m. gimusių vaikinų dešimtuką rasite paspaudę čia.

Donatas Kupšas (su kamuoliu) padėjo Kauno krepšinio mokyklai „Aisčiai“ iškovoti MKL bronzą
Donatas Kupšas (su kamuoliu) padėjo Kauno krepšinio mokyklai „Aisčiai“ iškovoti MKL bronzą
Nuotr. FIBA Europe

10.

Donatas Kupšas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   1998-08-28 Kupiškis 196 Puolėjas Kauno KM „Aiščiai“

Mobilus ir fiziškai stiprus sunkusis krašto puolėjas 2014-2015 metų sezone tapo rimta paspirtimi MKL pirmenybių bronzos medaliais pasidabinusiai Kauno krepšinio mokyklos „Aiščiai“ komandai. Kiekvienais metais savo žaidimą gerinantis kupiškėnas praėjusiame sezone galėjo didžiuotis solidžia statistika – vidutiniškai pelnydamas po 15,7 taško, atkovodamas po 12,9 atšokusio kamuolio ir rinkdamas po 24 naudingumo balus puolėjas įsitaisė tarp naudingiausių lygos žaidėjų. Praėjusią vasarą Latvijoje vykusiame Europos jaunučių (iki 16 metų) čempionate Kupšas taip pat buvo svarbi figūra Juliaus Pranevičiaus rotacijoje.

9.

Justinas Marcinkevičius

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   1998-02-10 Kaunas 196 Puolėjas Kauno KM „Aiščiai“

Kasmet tobulėjantis 196 cm ūgio kaunietis praėjusiame MKL sezone svariai prisidėjo prie savo komandos pergalių. Prieš dvejus metus tik epizodinį vaodmenį komandoje turėjęs Marcinkevičius šiais metais rinko po 15,1 taško, atkovodavo po 8,4 kamuolio ir tapo svarbiu Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ žaidėju. Praėjusią vasarą atletiškasis krepšininkas taip pat buvo sulaukęs ir šalies jaunučių (iki 16 metų) rinktinės stratego Juliaus Pranevičiaus kvietimo ginti Lietuvos garbę Senojo žemyno pirmenybėse Latvijoje. Vertindami Marcinkevičiaus perspektyvas, specialistai pastebi, kad kaunietis bręsta kiek lėčiau nei kiti jo bendraamžiai, todėl ryškesnio krepšininko progreso tikimasi ateityje. 

8.

Eimantas Stankevičius

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   1998-04-01 Kaunas 188 Gynėjas A.Sabonio KC

Nors lyginant su pastarųjų metų sezonais MKL čempionate, šiais metais 188 cm ūgio kauniečio statistiniai rodikliai ir krito, tačiau jaunuosius talentus vertinę treneriai Stankevičių neabejotinai laiko vienu perspektyviausių savo kartos žaidėjų. 2014-2015 metų sezone atakuojančio gynėjo pozicijoje šiuo metu rungtyniaujantis krepšininkas bendraamžių čempionate pelnė po 15,4 taško ir kartu su Arnoldu Kulboka sudarė galingą tandemą, kuris Arvydo Sabonio krepšinio centro ekipą nuvedė iki MKL finalinio ketverto. Darbštumu ir lyderio savybėmis pasižymintis žaidėjas jau spėjo apšilti kojas ir vyrų krepšinyje, kur Regionų krepšinio lygoje (RKL) vilkėjo Sabonio krepšinio centro komandos marškinėlus. Tiesa, ten daug laiko pasireikšti jis negavo ir, pelnydamas po 3,8 taško, daugiau laiko praleisdavo ant atsarginių žaidėjų suolelio. Vis tik krepšinio treneriai Stankevičiaus galimybes vertina kiek drąsiau ir tikina, jog ištaisius kai kurias technikos spragas kaunietis gali tapti labai įdomiu žaidėju.

Rapolas Ivanauskas krepšinio aukštumų siekia už Atlanto
Rapolas Ivanauskas krepšinio aukštumų siekia už Atlanto

7.

Rapolas Ivanauskas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   1998-02-15 Alytus 205 Puolėjas JAV

Anapus Atlanto į krepšinio aukštumas kopiančiam Baringtono (Ilinojaus valstija) vidurinės mokyklos moksleiviui Ivanauskui Jungtinių Amerikos valstijų (JAV) krepšinio specialistų dėmesys tapo kone kasdienybe. Dar praėjusiais metais 205 cm ūgio krepšininkas iš Lietuvos buvo pripažintas geriausiu Ilinojaus valstijos savo amžiaus grupės krepšininku. Negana to, skautų agentūros sudarytame jaunųjų žaidėjų reitinge, tarp savo pozicijos žaidėjų visoje JAV Ivanauskas atsidūrė aukštoje – dešimtoje vietoje. „Full Package“ komandos garbę ginantis aukštaūgis pasižymi savo universalumu – trijose pozicijose galintis rungtyniauti žaidėjas nevengia grumtis po krepšiu bei sugeba pataikyti iš tolimesnių distancijų. Lietuvoje talento žaidimą stebintys specialistai priduria, jog dar labiau sustiprėjęs fiziškai, Ivanauskas galėtų debiutuoti ir Lietuvos jaunimo rinktinėse. 

Tomas Verbinskis – vienas V.Knašiaus krepšinio mokyklos komandos lyderių
Tomas Verbinskis – vienas V.Knašiaus krepšinio mokyklos komandos lyderių
Nuotr. fibaeurope.com

6.

Tomas Verbinskis

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   1998-04-02 Klaipėda 200 Puolėjas V.Knašiaus KM

Nepaisant to, kad tradiciniu Klaipėdos snaiperiu vadinamas Verbinskis dar nėra pasirengęs konkuruoti vyrų krepšinyje, tačiau jaunimo krepšinio keliu lengvasis krašto puolėjas eina gana sėkmingai. 2013-2014 metų sezone rungtyniaudamas Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos komandoje Verbinskis vidutiniškai pelnė po 20,9 taško ir buvo tarp rezultatyviausių žaidėjų visoje lygoje. Vėliau, vasarą Latvijoje atstovaujant Lietuvos jaunučių rinktinei, klaipėdietis taip pat nebuvo retas svečias aikštelėje ir per 20 minučių vidutiniškai rinko po 6 taškus. Nors 2014-2015 metų sezone 200 cm ūgio krepšininko statistiniai rodikliai ir smuktelėjo, tačiau jis ir toliau išliko vienas V.Knašiaus krepšinio mokyklos ekipos lyderių. Specialistai pažymi, kad norėdamas žengti žingsnį link vyrų krepšinio, Verbinskis privalo pagerinti gynybą bei žaidimą dešine ranka, antraip jo traukinys gali ir nuvažiuoti.

5.

Aistis Pilauskas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   1998-04-08 Vilnius 189 Gynėjas Š.Marčiulionio KA

Šviesuliu Lietuvos įžaidėjų padangėje vadinamas vilnietis su gimtojo miesto Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos ekipa šiais metais triumfavo MKL čempionate. Praėjusią vasarą puikiu aikštelės matymu, charizma ir kovotojo savybėmis pasižymintis atakų organizatorius buvo priverstas nuryti karčią piliulę – prieš pat Europos jaunučių (iki 16 metų) čempionatą patyrė sunkią kryžminių kelio raiščių traumą, dėl kurios praleido ne tik Senojo žemyno pirmenybes, bet ir pirmąją 2014-2015 metų sezono pusę. Tuomet Pilausko reabilitaciją stebėję specialistai diskutavo, ar tokią traumą patyręs jaunuolis yra pajėgus atsigauti ir dar tame pačiame sezone demonstruoti sau įprastą žaidimą. Tačiau jau kovo mėnesį į moksleivių lygos kovas sugrįžęs 189 cm ūgio krepšininkas neilgai trukus sugebėjo stabilizuoti bangavusį savo komandos žaidimą, o sudėtingą vilniečio sezoną vainikavo į viršų iškelta MKL čempionų taurė. Specialistai Pilauską vertina kaip užtikrintą ir žaidimą kontroliuojantį įžaidėją, kuris savo charizma bei kovotojo charakteriu gali užvesti ir kitus komandos draugus.

Rokas Gadiliauskas dalyvavo prestižinėje „Jordan Brand Classic“ stovykloje
Rokas Gadiliauskas dalyvavo prestižinėje „Jordan Brand Classic“ stovykloje
Nuotr. FIBA Europe

4.

Rokas Gadiliauskas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   1998-07-13 Šiauliai 208 Puolėjas

Greitas ir mobilus 208 cm ūgio aukštaūgis jau dabar yra vertinamas, kaip vienas perspektyviausių Senojo žemyno aukštaūgių. Po tarptautinės „Jordan Brand Classic“ stovyklos į talentingą šiaulietį pradėjo tiestis ne vieno žinomo Europos klubo rankos, o sėkmingas pasirodymas Europos jaunučių čempionate tik dar labiau padidino susidomėjimą išskirtiniais duomenimis pasižyminčiu septyniolikmečiu. Vis tik jaunojo krepšininko kelias pasuko į Ispaniją ir savo įgūdžius jis gilino Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ jaunimo komandoje. Dėmesys Gadiliauskui neatslūgo ir jaunasis talentas visai neseniai turėjo galimybę sudalyvauti prestižinėje Europos jaunimo krepšinio stovykloje „Basketball Without Borders“ (BWB), kurią rengia NBA. Lietuvos treneriai vertina Gadiliausko mobilumą bei gausų judesių arsenalą puolant, tačiau priduria, kad krepšininkas privalo pagerinti žaidimą gynyboje bei priaugti papildomų kilogramų.

Gytis Masiulis 2014-2015 metų sezone debiutavo Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL)
Gytis Masiulis 2014-2015 metų sezone debiutavo Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL)
Nuotr. BasketNews.lt/M.Gailiūnas

3.

Gytis Masiulis

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   1998-04-10 Kaunas 202 Puolėjas Kauno KM „Aiščiai“

Naudingiausiu praėjusio sezono MKL čempionato žaidėju tapęs Eurolygos čempiono Tomo Masiulio sūnus Gytis sėkmingai seka tėvo pėdomis. 2014-2015 metų sezone Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) debiutavęs kaunietis per pirmąjį savo sezoną daug laiko pasireikšti negavo, tačiau savo bendraamžių pirmenybėse puolėjas aiškiai parodė, jog yra vienas iš dominuojančių žaidėjų. Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ gretose rungtyniaujantis puolėjas praėjusiame sezone moksleivių lygoje pelnė po 19,6 taško, atkovojo po 12,7 kamuolio ir, rinkdamas po 26,5 naudingumo balo, tapo naudingiausiu lygos žaidėju. Aukštu krepšinio supratimu išsiskiriantis žaidėjas buvo naudingas ir Latvijoje vykusiame Europos jaunučių čempionate, kuomet pelnydamas po 8,3 taško ir atkovodamas po 7,7 atšokusio kamuolio tapo svarbiu komandos žaidėju. Specialistai išskiria ne pagal metus brandų Masiulio krepšinio suvokimą ir darbštumą treniruočių metu.

Arnoldas Kulboka – vienas techniškiausių savo kartos žaidėjų
Arnoldas Kulboka – vienas techniškiausių savo kartos žaidėjų
Nuotr. BasketNews.lt/M.Gailiūnas

2.

Arnoldas Kulboka

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   1998-01-04 Marijampolė 205 Puolėjas A.Sabonio KC

Atidesni krepšinio sirgaliai jau spėjo įsidėmėti šio 205 cm ūgio puolėjo pavardę. Iš Marijampolės rajone esančio Igliaukos kaimo kilęs Kulboka yra vadinamas techniškiausiu savo kartos žaidėju, kuris turi viską, ko reikia šiuolaikiniam krepšiniui. Arvydo Sabonio krepšinio centre rungtyniaujantis taikliarankis puolėjas MKL čempionate demonstruoja aiškų dominavimą ir kovoje dėl naudingiausio lygos žaidėjo vardo tik nežymiai atsiliko nuo nugalėtoju tapusio Gyčio Masiulio. Praėjusiame sezone Kulboka debiutavo ir NKL čempionate, kur atstovavo „Žalgiris-2“ ekipą. Nors antroje pagal pajėgumą šalies krepšinio lygoje aukštaūgis rungtyniavo nedaug, tačiau jo parodytas potencialas buvo akivaizdus. Po sėkmingo sezono Lietuvoje sekė puikus pasirodymas „Basketball Without Borders“ stovykloje, po kurios į septyniolikmetį nukrypo net kelių pajėgių Europos klubų skautų akys. Su Ramūnu Šiškausku lyginamas taikliarankis krepšininkas tarp savo bendraamžių išsiskiria tuo, jog būdamas 205 cm ūgio gali rungtyniauti net keturiose pozicijose. Pažymima, kad Arnoldas Kulboka turėtų pagerinti gynybos įgūdžius bei fizinį pasirengimą, tačiau faktas, kad krepšininkas yra kiek vėlyvesnio brendimo dar labiau padidina jo potencialą.

Tadas Sedekerskis šį sezoną debiutavo stipriausioje Ispanijos lygoje
Tadas Sedekerskis šį sezoną debiutavo stipriausioje Ispanijos lygoje

1.

Tadas Sedekerskis

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   1998-01-17 Neringa 200 Puolėjas

Prieš dvejus metus su Vitorijos „Laboral Kutxa“ klubu ilgalaikę sutartį sudaręs Tadas Sedekerskis yra laikomas vienu ryškiausių Lietuvos ir Europos jaunųjų talentų. Po sėkmingo žaidimo jaunimo pirmenybėse lietuvis buvo paskolintas trečiajame Ispanijos divizione rungtyniaujančiai Araberi „Basket Club“ ekipai. Ten per mačą vidutiniškai pelnydavęs po 8,8 taško ir atkovodavęs po 3,5 atšokusio kamuolio, Sedekerskis sulaukė savojo šanso ir ACB pirmenybėse. Vilkint „Laboral Kutxa“ marškinėlius, Neringoje gimęs krepšininkas rungtyniavo tik epizodiškai ir per trejas rungtynes pasižymėti nesuspėjo. Tačiau jaunasis talentas apie save ir vėl priminė Ispanijos jaunimo pirmenybėse, kuriose susižėrė net tris individualius apdovanojimus, taip tik pateisindamas į jį dedamas viltis. Sedekerskis išsiskyrė ir pernai vasarą vykusiame Europos šešiolikmečių čempionate, kuomet vidutiniškai pelnydamas po 21 tašką buvo neabejotinas Lietuvos rinktinės lyderis bei antras pagal rezultatyvumą pirmenybių žaidėjas. Talentingiausiu šalies septyniolikmečiu laikomas krepšininkas įvardijamas kaip fiziškai tvirtas, techniškas ir iš įvairių nuotolių pataikyti galintis žaidėjas. Nepaisant to, jaunuolio žaidimą Lietuvoje stebintys ekspertai sutinka, kad norėdamas įsitvirtinti pajėgiausiame Europos nacionaliniame čempionate Sedekerskis privalo pagerinti gynybą vienas prieš vieną bei žaidimą nugara. 


Rodyti komentarus
Atrinkti (1) Visi (33)
s
oj blet skritumas 204 ugis ar 205... bbd
2015-07-23
+1
Atsakyti
Kulboka - 204, prieš kelias dienas Vokietijoj matuotas
2015-06-17
Atsakyti
vaflius
Jankuno ugis 2.05m, Stomberga prisimenu 2.00m SF pozicijos zaideja. Pritariu kad 1.96m ugio negali buti PF pozicijos zaidejai, labiau SG-SF. 2m turi buti SG-SF, PF- nuo 2.03m, C- nuo 2.07m...

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-06-16
+3
Atsakyti
Kazilionis
Kevinas Asmontas?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-06-16
Atsakyti
ggg
Pasirodė stiprių žaidėjų karta. Tikrai kokie 4-5 gali pasiekt aukščiausią lygį NBA ar eurolygoje
2015-06-15
+1
Atsakyti
ArchitektasPritariu, visokie 203 PF kaip Jankūnas daugų daugiausiai gali būt EL vidutiniokais (ir tai tik vienetinis atvejis), nei kažkas rimto. Atsimenu Štombergas buvo 204 - mėtė, judėjo, veržės kaip gynėjas, o čia tuoj dasigyvensim, kad 190 jau bus C.Tas pats Sf būdamas 196 jau ne kaip atrodo, ypač jei baltas ir atletizmas prastas.O šiaip tikiuos, kad iš Sedekerskio išeis toks point forward - LBJ stiliaus žaidėjas: kūribingas, sukantis žaidimą, galintis įmest, nusiimt kamuolį ir t.t.. Bet čia dar neaišku


Labai jau daug turim tokių aukšto lygio žaidėjų kaip Paulius Jankūnas, kad galėtume apie jį kalbėt „visokie“. „Daugų daugiausiai EL vidutiniokais“, nu nejuokink žmogau, bet kuroje EL komandoje Jankūnas būtų lyderis gynyboj savo pozicijoj tai tikrai. Dėl puolimo tai sutinku, bet ne dėl puolimo jis vertinamas. :)
2015-06-15
Atsakyti
Virgilijus Zakrys
Kur Einaras Tubutis?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-06-15
+1
Atsakyti
Numbah1Sedekerskis tai matosi, kad labai anksti buvo issiustas i daug geresne jaunu krepsinio talentu kalve/mokykla, jau dabar atrodo kaip vyras, o i visus kitus tai graudu ziureti, bulimija 3000, kada gi Lietuvos sistemoje pagaliau atsiras kacialka?! jau nuo 10ies metu gali pradeti su svoriais dirbti, amerikieciai jau 16kos kaip vyrai atrodo (na taip taip, dar plius ir juoduku raumenu struktura kiek kitokia), bet vistiek, va paziurekit i Sedekerski ir i visus likusius! Nesuprantu..


Matai,pagal Lt trenerių logiką,kačialka stabdo augimą,todel ir neleidžia,pats tą patyriau ir suprantu kodel neleidžia.Teko pažaisti kitoj šalį,ne krepšinį,bet vistiek,tai ten jau vaikai į kačialka eina,po treniruotės duodami papildai,vitaminai ir t.t. ko Lt nėra ir nebus...
2015-06-15
Atsakyti
Anonimas
Trūksta tokio talento kaip Simonas Kriaučiūnas . Biržuose nesulaikomas. Sudarė nesustabdoma tandemą su Petkevičium.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-06-15
Atsakyti
Anonimassss
O kur tokie žaidėjai kaip Tubutis ar Petkevičius ??

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-06-15
+2
Atsakyti
Nebesvaik
Tadas Pažėra? Mantvydas Žukauskas? tikriausiai patys ir rašė tuos komentarus :D nebejuokaukit taip baisiai, šiaulių siautuliai. Kaip įžaidėjai pastoviai bega meta, bega meta ir mesti nesiseka. Jokio efektyvumo aikštelėj, taiklumo procentai irgi nekažką. Žvaigždutes matai atsirado...

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-06-15
Atsakyti
zirnisVel gynejai, kurie nesipasuoja, "universalieji" sunkieji krastai po 196cm, kurie gali laisvi mesti tritaski, toks vaizdas, kad krepsinio mokyklos ruosia zmones zaisti megeju lygose kur centru gali pamatyti ir po 190cm.. visiska chaltura musu krepsinio mokyklose, chalturinama su paruosimu, kad tik maziau visiems reiktu dirbti.visus iki 2 metru turi statyti izaidejais/gynejais, 2-2,08 zmones turetu statyti lengvaisiais krastais, nes aukstaugio judesiu ismokes bet kada, kas augs virs 2,10 - eina krastais, centrais, nieko naujo cia neprigalvosi, uztenka paziureti i Anthony Davis, ten jis kaip gynejas prazaide mokyklose ir dabar neturi jokiu problemu buti vienas is brandziausiu aukstu zmoniu siai dienai, o pas mus?


Pritariu, visokie 203 PF kaip Jankūnas daugų daugiausiai gali būt EL vidutiniokais (ir tai tik vienetinis atvejis), nei kažkas rimto. Atsimenu Štombergas buvo 204 - mėtė, judėjo, veržės kaip gynėjas, o čia tuoj dasigyvensim, kad 190 jau bus C.

Tas pats Sf būdamas 196 jau ne kaip atrodo, ypač jei baltas ir atletizmas prastas.

O šiaip tikiuos, kad iš Sedekerskio išeis toks point forward - LBJ stiliaus žaidėjas: kūribingas, sukantis žaidimą, galintis įmest, nusiimt kamuolį ir t.t.. Bet čia dar neaišku
2015-06-15
+4
Atsakyti
Vel gynejai, kurie nesipasuoja, "universalieji" sunkieji krastai po 196cm, kurie gali laisvi mesti tritaski, toks vaizdas, kad krepsinio mokyklos ruosia zmones zaisti megeju lygose kur centru gali pamatyti ir po 190cm.. visiska chaltura musu krepsinio mokyklose, chalturinama su paruosimu, kad tik maziau visiems reiktu dirbti.

visus iki 2 metru turi statyti izaidejais/gynejais, 2-2,08 zmones turetu statyti lengvaisiais krastais, nes aukstaugio judesiu ismokes bet kada, kas augs virs 2,10 - eina krastais, centrais, nieko naujo cia neprigalvosi, uztenka paziureti i Anthony Davis, ten jis kaip gynejas prazaide mokyklose ir dabar neturi jokiu problemu buti vienas is brandziausiu aukstu zmoniu siai dienai, o pas mus?
2015-06-15
-1
Atsakyti
trolis
Kupsas tai ne kupiskyje gime. atnaujinkit informacija tada rasykit. ir dar plius ugis visiskai ne toks. Kulbokos irgi ugis ne toks koks yra tikroveje tai kad geriau atnaujinkit informacija o ne rasykit nesamones
2015-06-15
+1
Atsakyti
ir vel nei vieno PG...
2015-06-15
-1
Atsakyti
to numbah1
Tu ka juokauji ??? Kaip galima vaikus 10metu kociot ? Stabdysi augima netobules... visiskai andrius gerai viska isdeste tiesiai i 10tuka o amerikoje niekas nebijo stangos nes ten belekiek zmoniu ten iki auksciausio lygio iskyla stipriausi o kiti ir lieka kiemo lygio zaidejai svorio spes betkada priaugti.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-06-15
Atsakyti
Ane
Kur Tadas Pažėra?
2015-06-15
Atsakyti
2 vilkas
skirtinguu metuu matavymai
2015-06-15
Atsakyti
gta
kaip tik straipsnis apie jaunuolius taip medis redikas akyse stovi.
2015-06-15
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 33

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.