Po penktojo Eurolygos „Top-16“ varžybų etapo turo be pergalių turnyre liko vienintelė Salonikų „Aris“ ekipa. Graikai išvykoje 72:83 (14:25, 19:18, 18:22, 21:18) turėjo pripažinti Trevizo „Benetton“ komandos pranašumą.

Nuo rungtynių pradžios į priekį išsiveržusi Trevizo ekipa pirmojo kėlinio pabaigoje po dviejų iš eilės sėkmingų Spencerio Nelsono atakų įgijo dviženklį pranašumą (25:14).

Solidžią persvarą Italijos ekipa išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, varžovams leidusi priartėti ne artimesniu, negu 7 taškų atstumu (38:45).

Pralaimėjusiems Simonas Serapinas per 6 minutes pelnė 1 tašką (0/1 dvitaškio, 1/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 1 pražanga, tačiau 1 kartą prasižengė.

„Benetton“: Prestonas Shumpertas 17, Spenceris Nelsonas 15 (7 atk. kam.), Nikolaos Zisis 13, Matteo Soragna 13 (6 rez. perd.), Marco Mordente 13.

„Aris“: Alexas Scalesas 14 (9 atk. kam.), Giorgios Sigalas 11, Jeremiah Massey 10 ... Simonas Serapinas 1.

Benneton sustiprino galimybes patekt į kitą etapą. O Serapinui nesiseka, sezono pradžioje dar gaudavo daugiau palošt, o dabar kuo toliau tuo mažiau.