Nesunkią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo Kauno „Žalgiris“. Kauniečiai išvykoje 85:69 (19:23, 24:10, 21:20, 21:16) nugalėjo Rygos „Barons/LMT“ ekipą, kuriai atstovauja Gediminas Maceina.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie sužaidus 7 minutes pirmajame kėlinyje buvo priekyje 8 taškų skirtumu – 19:11, visgi kauniečiai nepalūžo. Antrojo kėlinio viduryje dar minimaliu skirtumu priekyje buvo latviai, tačiau ketvirtį spurtu 15:4 užbaigę svečiai įgijo 10 taškų atotrūkį – 43:33.

Ketvirtajame kėlinyje „Barons/LMT“ buvo pavykę priartėti iki 7 taškų, tačiau sėkmingai sužaidę rungtynių pabaigą kauniečiai iškovojo užtikrintą pergalę.

Pralaimėjusiųjų gretose Maceina per 12 minučių prametė visus tris mestus dvitaškius ir taškų nepelnė. Lietuvis atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 1 kartą suklydo.

„Žalgiris“: Marko Popovičius 26 taškai (6/8 tritaškių), Tanoka Beardas 12, Lorenas Woodsas 10, Marcelo Machado 9 (6 rez. perd.), Hanno Mottola 8.

„Barons/LMT“: Kasparas Bėrzinis 23 taškai, Draganas Ceranicas 16 (12 atk. kam.), Armandas Škele 13, Curtisas Marshallas 8.

Stvolas
pats puikiausiai supranti kad nesamone parasej, swarbu ant zalgerio pastumt nea?nera potencialo, cia beleka skelej. niu wnz lol tas tawo komentaras!
2007-03-16
-1
Stvolas
pirmiausia losiant pries visokias pabaltijo vidutinybes visokiem beardam ar motolom tikrai dideliu motyvaciju nera.antra zalgiris po kasmetines stovyklos palangoj kaip ir kasmet "pagerejo" zaideju formos. trecia blokus uzdet gali bet kuris soklesnis zaidejas, bet kokiai zvaigzdei jei tik proga bus...zodziu jei taip sakant tai tada tavo fiba europe lygio komanda iskovojo fedarcijos taure losdami pries uleb lygio komanda kazkaip nelogiska, jo? man irgi;)
2007-03-16
+1
Sveikinu zalius su pergale!
Pora pastebejimu:
1. Pas zalius net 80 procentu tasku pelne uzsienieciai (Navikauskas rulezz)
2. Zali pralose lenta, nors maksimaliai daug zaide visi pagrindiniai centrai
3. Keista, kad latviai pravede zaliems bloku pamokele
4. Puikus zaliu pataikymu procentas, ypac is tritaskiu tai sako apie tai, kad nebera kur gerint zaidimo, o laimeta tik 16 tasku,taip sakant potencialo riba
Eilini karta galima daryti isvada, kad si sezona Zalgiris galejo garbingai Lietuva atstovauti tik FIBA Europe taureje.
2007-03-15
WOODSAS- ATEITIES TANOKA
2007-03-15
+1
Ką padarysi , kad geriausi lietuviai Lietuvoj neužsibūna :(
2007-03-15
Negražiai atrodo rezultatyviausi žaidėjai Žalgiryje. O navikas mėgsta sakyt, kad žalgiris lietuviška komanda. Neužmiršiu jo pasakos "(Ne)pasirink prekę lietuvišką" :D