Triuškinančią pergalę Eurolygos varžybų „Top-16“ etape šventė Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai. Vienvaldžiai F grupės lyderiai namie 95:68 (21:16, 26:12, 24:23, 24:17) nepaliko jokių vilčių Sopoto „Prokom Trefl“ krepšininkams.

6-ąją rungtynių minutę po Donato Slaninos tritaškio Sopoto ekipa įgijo 5 taškų (7:12) pranašumą, tačiau Lenkijos čempionams persvaros ilgai išlaikyti nepavyko. Per antrąjį ketvirtį aikštėje ėmė dominuoti „Panathinaikos“ ekipa, kuri laimėjo atkarpą 11:0 ir atitrūko (33:21). Dar po kelių taiklių metimų graikai kėlinį baigė turėdami 19 taškų (47:28) pranašumą.

Antroje rungtynių dalyje „Prokom Trefl“ komandai niekaip nesisekė bent kiek sumažinti deficitą. Ketvirto kėlinio pabaigoje Atėnų klubas ėmė visiškai dominuoti aikštėje. Po Roberto Javtoko dėjimo 40-ąją mačo minutę „Panathinaikos“ įgijo 27 taškų (93:66) pranašumą ir šventė triuškinančią pergalę.

Robertas Javtokas nugalėtojams per 13 minučių surinko 6 taškus (2/4 dvitaškių, 2/3 baudų), po krepšiais sugriebė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 1 kartą pažeidė taisykles.

Ramūnas Šiškauskas dėl traumos nerungtyniavo.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Donatas Slanina per 29 minutes pralaimėjusiems pelnė 9 taškus (1/5 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo ir 1 sykį prasižengė.

Tomas Masiulis, kuris taip pat mačą pradėjo startiniame penkete, per 15 minučių įmetė 5 taškus (2/2 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

„Panathinaikos“: Demos Dikoudis 19, Dimitris Diamantidis 13, Milošas Vujaničius 11.

„Prokom Trefl“: Rashidas Atkinsas 15, Jasminas Hukičius 12, Christianas Dalmau ir Donatas Slanina po 9.

Taip ir turėjo būt. Javtokas neblogai kaip per 13min sužaidė.