Sunkią pergalę per Eurolygos varžybų „Top-16“ etapo penktąsias rungtynes iškovojo Vitorijos „Tau Ceramica“ krepšininkai. Baskai išvykoje 77:72 (19:24, 21:16, 18:13, 19:19) palaužė Romos „Lottomatica“ ekipą ir D grupėje išliko nenugalėti.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes baskai pirmavo minimaliu skirtumu (52:51), tačiau po Igorio Rakočevičiaus ir Tiago Splitterio dvitaškių „Tau Ceramica“ padidino savo pranašumą iki 5 taškų (58:53).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui Vitorijos ekipos persvara šoktelėjo iki 10 taškų. Per paskutines mačo minutes italams pavyko priartėti, tačiau sumažinti varžovų pranašumo iki pavojingos ribos jiems nepavyko.

„Lottomatica“: Ognjenas Askabričius 19 (7 atk. kam.), Dejanas Bodiroga 17, Davidas Hawkinsas 14.

„Tau Ceramica“: Tiago Splitteris 18 (9 atk. kam.), Igoris Rakočevičius 17, Mirza Teletovičius 17, Sergi Vidalis 10.

TAU irgi galingai atrodo. Turėtų į final4 išeit.
2007-03-16
+1
Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes baskai pirmavo minimaliu skirtumu (52:51), tačiau po Igorio Rakočevičiaus ir Dejano Bodirogos dvitaškių „Tau Ceramica“ padidino savo pranašumą iki 5 taškų (58:53).
Taisykit klaidą. Bodiroga ir Rakočevičius žaidžia skirtingose komandose. Na arba Bodiroga tą dvitaškį į savo krepšį įmetė:)