Ketvirtadienio naktį prasidėjusiose NCAA „Kovo beprotybės“ varžybose didžiausia staigmena užfiksuota dvikovoje, kurioje rungtyniavo Martynas Pocius. Lietuvio „Duke Blue Devils“ 77:79 nusileido „Virginia Commonwealth Rams“ ir pasitraukė iš tolimesnės kovos jau po pirmo etapo.

Pergalę „Rams“ ekipai lėmė taiklus Erico Maynoro dvitaškis iki mačo pabaigos likus žaisti 1,8 sekundes. Tai buvo pirma jo ekipos pergalė „Kovo beprotybės“ varžybose per pastaruosius 22 metus.

Tuo tarpu Duke‘o universitetas pirmąkart nuo 1996 metų pralaimėjo pirmąsias pagrindinio NCAA turnyro rungtynes. Be to, pastaruosius 9 sezonus jis patekdavo bent tarp 16 stipriausių NCAA ekipų.

Paskutinėse sezono rungtynėse „Blue Devils“ gynėjas Pocius per 9 minutes pelnė 3 taškus (1/1 tritaškio), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei 1 kartą prasižengė.

•

Sezonas baigėsi ir Valdo Vosyliaus „Old Dominion Monarchs“, kuris 46:57 nusileido „Butler Bulldogs“. Ketvirtakursis Vosylius, žaidęs paskutines rungtynes universiteto komandoje, per 25 minutes pelnė 10 taškų (2/8 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 3 kartus prasižengė.

Šį sezoną per mačą dvimetrinis puolėjas vidutiniškai pelnydavo 15,8 taško ir atkovodavo 6,2 kamuolio. Jis yra rezultatyviausias iš visų NCAA rungtyniaujančių lietuvių.

•

Įtikinamą pergalę iškovojo Antano Kavaliausko „Texas A&M Aggies“, 68:52 nugalėję „Pennsylvania Quakers“. Lietuvis mačą pradėjo starto penkete ir per 22 minutes pelnė 5 taškus (2/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/5 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

Kitame etape „Aggies“ varžysis su Lusvilio universitetu, kuris 78:58 įveikė Stanfordą.

•

Sezoną baigė Egidijaus Budrikio „Oral Roberts Golden Eagles“, kurie 54:70 nusileido „Washington State Cougars“. Lietuvis nerungtyniavo.

nepaisant valdo komandos pralaimejimo,sis sezonas buvo ypac geras(15.8.tsk.,6.2atk.kam.).p avarei nerealiai.o apie pociu galiu paskyt tik tiek kad pasirinko per daug auksto lygio komanda.komanda kad ir gera,bet jam pasireikst neduos.
2007-03-16
sutinku, kad diplomas bus ateity reikalingas,ypac to universiteto.Jis pripazistamas visam pasaulyje kaip prestizinis.O dar du metai kasyje nieko nepakeis.Pociui tik 20 ir kaip teko matyti ji dabar zaidzianti, tai jis tikrai progresuoja, ypac gynyboje.Tik kad po to neliktu JAV, o griztu i Europa