Darjušo Lavrinovičiaus indėlio pergalei nepakako
Nuotr. LaPresse – Scanpix
Italijos krepšinio pirmenybių finale – lygybė. Sasario „Dinamo“ per pratęsimą 94:90 (25:21, 23:15, 20:20, 12:24, 14:10) palaužė Emilijos Redžo „Grissin Bon“ ir laimėję antrą kartą paeiliui išlygino finalo serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2.

Dviejų lietuvių atstovaujama „Grissin Bon“ trečiajame kėlinyje dar turėjo 20 taškų deficitą, tačiau sugebėjo įspūdingai atsitiesti ir pasivyti varžovus.

Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis pratęsimą Emilijos Redžo klubui tritaškiu išplėšė Ojarsas Silinsas, tačiau per pratęsimą sėkmė vėl lydėjo 28 taškus įmetusio Jerome Dysono vedamą Sasario ekipą.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Darjušas Lavrinovičius, per 35 minutes pelnęs 20 taškų (7/11 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojęs 4 kamuolius ir 4 kartus pažeidęs taisykles.

Kaukėnas ant parketo praleido 21 minutę ir surinko 9 taškus (4/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos), sugriebė atšokusį kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.