Majamio "Heat" krepšininkams Rytų konferencijos pusfinalio serija pasirodė tokia pat lengva, kaip suskaičiuoti "1, 2, 3, 4". Shaquille'as O'Nealas praleido antras rungtynes iš eilės, tačiau "Heat" vėl šventė pergalę ir eliminavo "Washington Wizards" klubą.

Įspūdingas Dwyane'o Wade'o pasirodymas trečiajame kėlinyje lėmė "Heat" pergalę Vašingtone 99:95 (23:26, 24:25, 40:25, 12:19).

Jaunasis Majamio ekipos fenomenas per trečiąjį kėlinį surinko 22 taškus, o iš viso jo pelnyti 42 taškai – asmeninis atkrintamųjų varžybų rezultatyvumo rekordas. Per trečiąjį ketvirtį D.Wade'as pataikė visus 7 dvitaškius bei visus 8 baudų metimus.

"Jis yra neabejotinai tikra šios lygos žvaigždė nepaisant jo amžiaus, – po rungtynių apie 23 metų D.Wade'ą kalbėjo "Wizards" treneris Eddie Jordanas. – Butų galima iš dviejų atkrintamųjų varžybų serijų surinkti D.Wade'o epizodus ir susukti puikų filmą".

Sh.O'Nealas dėl stipraus šlaunies sumušimo praleido antras rungtynes iš eilės. Visgi vidurio puolėjas turėtų pradėti Rytų konferencijos finalo seriją, kurios pirmosios rungtynės greičiausiai gali įvykti gegužės 23 dieną.

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Wizards" klubui pirmaujant 51:47. Tačiau įspūdingas D.Wade'o pasirodymas lėmė, kad po trijų ketvirčių "Heat" diktuotų tempą, turėdama 11 taškų persvarą – 87:76.

Visgi ir tai pergalės dar negarantavo. Likus minutei ir 15 sekundžių, Antawnas Jamisonas tritaškiu sugrąžino "Wizards" į pirmaujančių vaidmenį – 95:94. Visgi tada po D.Wade'o rezultatyvaus perdavimo tritaškį pataikė Eddie Jonesas, o likus 7 sekundėms D.Wade'as realizavo abu baudos metimus ir įtvirtino pergalę.

"Wizards": Gilbertas Arenasas 25, Brendanas Haywoodas 18 (15 atkovotų kamuolių, 5 blokuoti metimai), Larry Hughesas (8 atk. kam., 5 rezultatyvūs perdavimai) ir Juanas Dixonas po 15, Antawnas Jamisonas 25.

"Heat": Dwyane'as Wade'as 42 (13/22 dvitaškių, 16/17 baudų metimų, 7 atk. kam.), Damonas Jonesas 19 (6 rez. perd.), Eddie Jonesas 13, Udonis Haslemas (13 atk. kam.) ir Michaelas Doleacas po 8.

2005-05-15 17:54
wade losia nerealiai, net be shaqo sugeba komanda istraukt ;)
2005-05-15 15:32
na i ji kazkaip kitaip ziurima ,na nzn jis labai efektyvus ,labai efektingas (ta prasme :) ) ir ji myli majamis ,bet kazkodel prie tu zvaigdziu jo nestatau net nzn del ko ...
na o heat klubas i finala pateko lengvai ziurint i tuos rezultatus 0-4 0-4 ,bet pacios rungtynes visgi nevisos buvo lengvos ,wizards tikrai patampe nervus per kiekvienas varzybas .
Dabar Heat gali ramiai pailseti ir laukti Pistons ... (tikiuos pistons ;)
2005-05-15 14:22
Na as manau, kad WADE'a galima butu statyti salia i greta kartu su kitais ryskiausiais gynejais: iverson, james, bryant, mcgrady, carter...

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 6