Dalia Belickaitė vedė Lietuvos jaunimo rinktinę į pergalę
Nuotr. fiba.com
Lietuvos dvidešimtmečių (U20) merginų rinktinė tarptautinį turnyrą Turkijoje baigė pergale prieš Ukrainą 70:62 (14:18, 24:18, 12:15, 20:11) ir užėmė jame trečiąją vietą.

Trečiajame kėlinyje ukrainietės po spurto 7:0 buvo išsiveržusios į priekį (45:43). Tačiau ketvirtąjį kėlinį lietuvės pradėjo spurtu 12:2 ir be problemų baigė rungtynes pergale.

Didžiausią indelį į lietuvių pergalę sukrovė gynėjos.

Lietuves į pergalę vedė Dalia Belickaitė, pelniusi 16 taškų (7/14 dvitaškių, 2/4 baudų metimų), atkovojusi 10 kamuolių ir atlikusi 6 rezultatyvius perdavimus.

Įžaidėja Austėja Širšinaitytė įmetė 12 taškų (1/2 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 1/2 baudų metimų), kita įžaidėja Agnė Černeckytė – 10 taškų (3/8 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų metimų).

Vidurio puolėja Daugilė Šarauskaitė pelnė 9 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir blokavo 5 varžovių metimus.

Birželio 24-28 dienomis merginos dar stovyklaus Vilniuje, o liepos 2-12 dienomis dalyvaus Europos B diviziono čempionate. Jų užduotis – iškovoti teisę žaisti A divizione.

Atrinkti (0) Visi (4)
Minedas
Donce,tu jei ka tai zinok,kad as geresnis uz tavo Viktorija!

--
2015-06-21
+2
Choose who must hold the title of xXx!
2015-06-21
pergalingai
Liko 3 is 4, idomu kodel nepranese pralaimejimu rezultatu, juk maceina sake, kad komanda susizaide:)