Triuškinančią pergalę Estijos pirmenybėse iškovojo du lietuvius savo gretose turinti Tartu „Fausto“ ekipa. Ji išvykoje 83:62 (29:11, 21:22, 17:16, 16:13) nugalėjo Rakverės „Tarvas“ krepšininkus.

Nugalėtojams Saulius Dumbliauskas per 27 aikštėje praleistas minutes pelnė 12 taškų (2/6 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Kitas „Fausto“ lietuvis Osvaldas Mačernis per 34 minutes pelnė 7 taškus (2/5 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, tačiau 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Fausto“ krepšininkai, iškovoję 22 pergales ir patyrę 11 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima trečiąją vietą.