Penki Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių ir uostamiesčio ekipa pasiekė triuškinančią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) antrajame dizione. Šeštadienį namie „Neptūnas“ 104:81 (17:15, 27:15, 27:22, 33:29) nugalėjo Algirdo Brazio treniruojamus Tartu „Rock“ žaidėjus.

„Neptūnas“ atsirevanšavo estams už triuškinančią nesėkmę Estijoje. Brazio ekipa namie klaipėdiečius sutriuškino 22 taškų skirtumu. Beje, tai jau penktasis „Rock“ komandos pralaimėjimas iš eilės po įspūdingos 9 laimėtų susitikimų paeiliui serijos.

Michailas Anisimovas ir Ronaldas Dorsey iniciavo „Neptūno“ spurtą antrajame kėlinyje. Klaipėdiečiams pirmaujant 21:20 Anisimovas pataikė dvitaškį, o Dorsey įmetė iš toli ir atkarpą 13:4 laimėję šeimininkai atitrūko dviženkliu skirtumu – 34:24. Per atkarpą iš 13 taškų Anisimovas ir Dorsey kartu surinko 11 taškų.

Vitalijus Stanevičius antrojo kėlinio pabaigoje pelnė 6 „Neptūno“ taškus iš eilės ir įpusėjus mačui klaipėdiečių pranašumas siekė 14 taškų. Trečiajame kėlinyje šeimininkai padidino skirtumą iki 19 taškų ribos ir per paskutinį ketvirtį „Rock“ priartėti nebesugebėjo.

„Neptūnas“: Ronaldas Dorsey 23 (9/14 metimų, 12 atk. kam.), Vitalijus Stanevičius 21 (8/11 metimų, 9 atk. kam.), Michailas Anisimovas 17 (10 atk. kam.), Marius Kasiulevičius 13 (3/3 tritaškių), Mindaugas Mockus 12, Evaldas Dainys 9 (5 rez. perd.).

„Rock“: Tarmo Kikerpillas 26 (4/10 tritaškių), George‘as Tsintsadze 17, Martinas Muurseppas 9, Gertas Kullamae 9, Vallo Allingu 8.

Likus vienerioms rungtynėms iki SEB BBL sezono pabaigos „Neptūnas“ žengia penktoje vietoje antrajame divizione. Po 13 mačų klaipėdiečiai savo sąskaitoje turi 6 pergales.

„Rock“ tai buvo paskutinis mačas antrajame divizione. Per 14 rungtynių Brazio ekipa laimėjo 9 dvikovas ir kol kas žengia antri. Ši vieta leidžia dalyvauti kovoje dėl vietos SEB BBL finalo ketverte, tačiau iš antrosios pozicijos „Rock“ išstumti gali Talino „Kalev/Cramo“. Ji per 11 mačų laimėjo 8 kartus.

Nesupratau koki š*** LTV čia sumalė? Juk šias rungtynes turėjo per TV transliuoti, tačiau rodė Nevėžio ir tų latvių rungtynes, ir tai ne tiesiogiai, o įrašą.
2007-03-18
Geros rungtynės Neptūnui.
2007-03-17
+2
ziuriu neptunas gerai krepsi mete, tik su baudom problemos. keista, kad ir namie nepataiko baudu. tritaskaii tai ispudingai :)
2007-03-17
pagaliau ryski Lietuvos komanda pergale in bbl. kaip iprasta dorsey su anisimovu lyderiai o si karta ir stanevicius patempe.