Sunkią aštuntąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) pirmajame divizione iškovojo Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Kauniečiai išvykoje po atkaklios kovos 72:60 (16:19, 18:13, 19:14, 19:14) palaužė „Šiaulių“ ekipos pasipriešinimą.

Nuo pirmųjų mačo minučių taiklių tritaškių seriją į „Žalgirio“ krepšį palaidę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį (8:3, 17:5). Vis dėlto baigiantis ketvirčiui kauniečiai tarsi „atsibudo“ ir sustabdę įsibėgėjusius varžovus priartėjo (16:19).

Antrojo kėlinio pradžioje dvitaškį su bauda įmetęs Hanno Mottola rezultatą išlygino, o dvi baudas pataikęs Tanoka Beardas išvedė „Žalgirį“ į priekį (25:23).

Aikštės šeimininkai tituluotus varžovus prilaikė iki trečios trečiojo kėlinio minutės, kuomet po Dariaus Pakamanio dvitaškio rezultatas buvo lygus (38:38), tačiau 9 taškus be atsako surinkę SEB BBL vicečempionai atitrūko ir įgytą pranašumą išsaugojo iki susitikimo pabaigos.

„Šiauliams“: Rolandas Vaičiūnas 13 (7 atk. kam.), Tadas Klimavičius 11, Darius Pakamanis 11 (6 kld.), Arvydas Čepulis 8.

„Žalgiriui“: Jonas Mačiulis 12, Tanoka Beardas 12, Marko Popovičius 11, Hanno Mottola 9, Paulius Jankūnas 8, Marcelo Machado 8.

Antrąją nesėkmę patyrus „Lietuvos ryto“ krepšininkams „Žalgiris“ su 8 pergalėmis ir 1 nesėkme įsitvirtino pirmoje SEB BBL pirmo diviziono turnyro lentelės vietoje. „Šiaulių“ krepšininkai per 8 mačus šventę 3 pergales užima ketvirtą vietą.

bet palaužė,ne taip kai kai kurie "čempionai" malkų pasikrovė:)
2007-03-18
-2
nu ka rungtynes pradejom labai gerai spurtavom liktais 14-4, po to zaidimas po truputi issilygino zalgiris pradejo mus vytis... rungtynes vyko taskas i taska tik 4 kelini zalgiris atsiplese, nezinau gal vyrai pavargo, vis del to zalgiris didesnio meistriskumo komanda... snorobankas klause ar gerai sulose priekine linija, galiu pasakyti tik taip.. vaiciunas atrode lb neblogai, klimavicius irgi visai nieko tik masiulis nebepalosia ir cepulis siandien buvo gana patikimai dengiamas zalgirio zaideju... siandien zaideme su ugnele kas yra svarbiausia, kitais metais su lig nauja sale tikiuos kad igysim ir daugiau remeju(ko pasekoje gal pasiimtumem koki viena nebloga lietuvi, nes liamiamais momentais kaip ir siandien nebuvo tikro komandos lyderio)...
2007-03-17
+3
Buksuoja zalgiris.. Kazin kokia jo atieitis laukia..
2007-03-17
-1
sprendziant i s rezultato tai biski vyrukams nekrito ar ne?
2007-03-17
+1
nejaugi z pagr beda gynyboje tebera ta, kad priesininku aukstaugiai, nesvarbu kokio lygio komanda, surenka daugiausiai tsk? jei kas matet rungtynes parasykit.