Penktąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) pirmenybių antrajame divizione pasiekė Vilniaus „Sakalai“. Vilniečiai išvykoje 66:62 (12:18, 9:17, 22:14, 23:13) po atkaklios ir permainingos kovos palaužė Kauno „Atleto“ ekipą.

Nugalėję kauniečius „Sakalų“ krepšininkai atsirevanšavo jiems už skaudžią nesėkmę per vasario 13 dienos rungtynes – tuomet Kauno ekipa Vilniuje pakirpo „Sakalams“ sparnus 91:84.

Per pirmąją mačo dalį aikštėje dominavo „Atleto“ ekipa. Kauniečiai 6-ąją žaidimo minutę atitolo 10:3, o per antrajį kėlinį sėkmingos gynybos dėka įgijo solidų 14 taškų (35:21) pranašumą.

Po didžiosios pertraukos atrodė, jog „Atleto“ krepšininkai išsaugos turėtą pranašumą, tačiau, įpusėjus trečiajam ketvirčiui, „Sakalų“ deficitas ėmė sparčiai tirpti.

Lemiamą ketvirtį sostinės klubas pradėjo atsilikdamas 6 taškais (49:43), bet prasidėjus trečiajai ketvirtojo kėlinio minutei, vilniečiai atkarpą laimėjo net 15:2, rezultatą persvėrė savo naudai ir išplėšė pergalę.

„Atletui“: Linas Juknevičius 17, Singaras Tribė 14, Valdas Dabkus 14, Nerijus Lisauskas 9.

„Sakalams“: Vytautas Šarakauskas 22 (16 atk. kam.), Rolandas Matulis 13 (10 atk. kam.), Justas Sinica 13, Darius Lukminas 10.

as savo kieme uzdauziau vilienska 105 taiskais :-)@@@@@@@@@@@@@@@
2007-03-19
Eiline Vilniaus pergale pries "krepsinio sostines" komanda :)
Beje Atleta siemet Sakalai talze jau daug kartu, tai yra jau tape kaip norrma, taciau buvo si sezona ir nauju dalyku pvz. NKL komanda Vilniaus MRU irgi be skrupulu uzdauze Atleta abu kartus tiek namie tiek Kaune. Taip pat idomus faktas, kad Rytas uztate Lietuvos triuskinimo rekorda 84 taskais taip pat pries sia Kauno komanda. Nepamirskime ir to, kad Rytas dar buvo uzdauzes antraja Kauno ekipa ir 74 bei 66 tasku skirtumu. Zodziu Atletas BBLe yra tapes Lietuvos geda lygiai tokia pacia kaip ir Zalgiris Eurolygoje. Blogai kai miestas neturi savigarbos ir taip lengvai susitaiko su absoliutaus autsaiderio vaidmeniu atstovaudamas Lietuva tarptautiniuose turnyruose.