Paulius Valinskas (viduryje) surinko 17 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas

Pirmajame kėlinyje rungtynių vadžias paleidusi, bet po didžiosios pertraukos intrigą atkūrusi Lietuvos dvidešimtmečių (U20) vaikinų rinktinė patyrė antrąją nesėkmę tarptautiniame turnyre Turkijoje. Tomo Masiulio auklėtiniai 66:70 (8:26, 13:17, 19:9, 26:18) pripažino Serbijos bendraamžių pranašumą.

Lietuviai vangiai pradėjo rungtynes, o tuo pasinaudoję serbai iš karto spurtavo ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo 14:5. Situacija aikštėje nesikeitė ir vėliau. Lietuvos rinktinė atidavė iniciatyvą varžovams ir po dešimties minučų turėjo dviženklį deficitą – 8:26.

Antrajame ketvirtyje lietuviai bandė vytis Serbijos atstovus, tačiau jų pastangos nedavė vaisių. Po dviejų kėlinių varžovų pranašumas buvo akivaizdus – 43:21. Trečiajame kėlinyje lietuvių žaidimas buvo aktyvesnis. Mūsiškiai neketino pasiduoti ir atkūrė intrigą. Prieš lemiamą mačo dalį komandas skyrė 12 taškų – 40:52.

Spurtą paskutinio kėlinio pradžioje surengę lietuviai užkūrė pirtį varžovams ( 47:55), o likus žaisti 5 minutes serbų persvara sumenko iki 7 taškų (59:52). Likus minutei po Pauliaus Valinsko tolimo šūvio Lietuvos rinktinė priartėjo iki 4 taškų (60:64), tačiau Serbijos ekipa atsakė keliomis sėkmingomis atakomis ir, atlaikę mūsiškių šturmą, šventė sunkią pergalę.

Paulius Valinskas rinktinei pelnė 17 taškų ir buvo rezultatyviausias lietuvių gretose. 13  taškų pridėjo Erikas Kubilius, po 7 įmetė  Regimantas Miniotas ir Edvinas Šeškus.

Atrinkti (0) Visi (11)
Pritariu
Problema yra ta,kad buve zaidejai jie yra praktikai ir cia viskas ok,bet problema ta kad jie visi buve 3-5 numeriai ir izaidejams duoti tinkamo pasiruosimo duoti negali,mazieji treneriai pas mus daugelis yra teoretikai, ir cia beda.Pvz pradejus Jasikeviciui trenerio darba,kaip pasikeite lekaviciaus zaidymas , kamuolis neperlaikomas tai jau didziulis postumis i prieki, is karto vaiku as dave rezultata