Triuškinančią pergalę Estijos pirmenybėse iškovojo Velgo „Welg“ ekipa su dviem lietuviais. Šarūno Skado vedamas „Welg“ klubas išvykoje 99:67 (27:15, 25:13, 18:17, 29:22) sutriuškino Talino TTU krepšininkus.

Velgo ekipą į pergalę vedęs Skadas per 35 minutes pelnė 31 tašką (12/15 dvitaškių, 7/10 baudų), atkovojo net 18 kamuolį, sykį jį perėmė, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 varžovų metimus ir išprovokavo 10 varžovų pražangų.

Kitas „Welg“ lietuvis Tomas Purlys per 23 aikštėje praleistas minutes įmetė 10 taškų (4/5 dvitaškių, 2/6 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Welg“ krepšininkai, turintys 14 pergalių ir 18 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima septintąją vietą.