Erikas Kubilius vedė Lietuvos U20 rinktinę į pergalę
Nuotr. ReAI moments
5 tritaškius metimus iš 6 bandymų pataikęs ir iš viso 17 taškų pelnęs Paulius Valinskas padėjo Lietuvos dvidešimtmečių (U20) rinktinei iškovoti pergalę tarptautiniame turnyre Turkijoje. Tomo Masiulio auklėtiniai po permainingos kovos 66:58 (16:20, 18:13, 12:14, 20:11) nukovė šeimininkę Turkijos rinktinę.

Tarp rezultatyviausių buvo 12 taškų Lietuvos komandai pridėjęs Erikas Kubilius, 9 taškus įmetė Regimantas Miniotas, 7 – Lukas Grabauskas.

Dvitaškį su bauda pataikęs Kubilius jau pirmoje ketvirtojo kėlinio atakoje išvedė lietuvius į priekį (49:47), vėliau du tolimus metimus pataikė P.Valinskas ir Lietuvos komanda kiek atitrūko (55:49). Likus žaisti 5 minutes lietuvių persvara jau buvo dviženklė (59:49). Nors turkai dar priartėjo iki 6 taškų (61:55, 3min.), tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko padaryti. Lietuvos rinktinė rungtynių pabaigą sužaidė užtikrintai ir šventė pergalę.