Ispanijos antrojoje vyrų krepšinio lygoje šeštadienį debiutavo Justinas Pavlavičius, tačiau pirmosios jo rungtynės nebuvo rezultatyvios. Šeštadienį Ispanijoje taip pat žaidė Kęstutis Šeštokas ir Vilmandas Dilys.

„Tarragona 2016“ klube debiutavęs Pavlavičius laimėti savo ekipai nepadėjo. Išvykoje žaidusi Pavlavičiaus komanda 68:72 (24:19, 12:24, 14:15, 18:14) nusileido „Alerta Cantabria“ krepšininkams.

Pavlavičius rungtyniavo 5 minutes ir surinko 3 taškus (1/2 dvitaškių, 1/1 baudos). Lietuvis atkovojo kamuolį ir spėjo 2 kartus prasižengti.

Pergalę Ispanijos antrojoje lygoje iškovojo Šeštoko komanda. La Palmos „Union Baloncesto“ namie 87:76 (30:13, 18:27, 19:21, 20:15) nugalėjo „Villa De Los Barrios“ ekipą.

Šeštokas aikštėje praleido 3 minutes su puse ir surinko 2 taškus (1/1 dvitaškio). Taip pat lietuvis išprovokavo vieną pražangą.

Nesėkmę Ispanijos trečiojoje lygoje patyrė Dilio komanda. „Clinicas Rincon Axarquia“ namie 67:73 (18:25, 20:13, 13:12, 16:23) nusileido „Provincia De Palencia“ ekipai.

Dilys mačą pradėjo starto penkete ir per 25 minutes pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 3/3 baudų). Lietuvis taip pat blokavo metimą ir kartą prasižengė.

Mazai laiko gavo.. todel ir mazai tepasizymejo :)