Nesunkią pergalę Vokietijos Bundeslygoje iškovojo Šarūno Sakalausko treniruojama Brėmerhafeno „Eisbaren“ komanda. Ji namie 88:75 (25:6, 22:15, 17:27, 24:27) nugalėjo Pohlheimo „Giessen 46ers“ krepšininkus.

Nugalėtojams Žygimantas Jonušas per 35 minutes pelnė 16 taškų (1/2 dvitaškių, 4/5 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 11 atšokusių kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Kitas „Eisbaren“ lietuvis Vytautas Danelius per 4 aikštėje praleistas minutes surinko 4 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų).

Brėmerhafeno klubas, iškovojęs 15 pergalių ir patyręs 10 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima šeštąją vietą.

•

Kitose sekmadienio (03.18) rungtynėse pergalę iškovojo ir Martyno Mažeikos Bonos „Telekom Baskets“ ekipa. Ji išvykoje 67:64 (21:15, 13:18, 22:18, 11:13) palaužė Triero TBB krepšininkus.

Mažeika per 6 aikštėje praleistas minutes prametė abu mestus metimus ir taškų nepelnė. Lietuvis atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Bonos klubas, turintis 17 pergalių ir 9 nesėkmes, užima penktąją turnyrinės lentelės vietą.

Nelabai ir Neptūnas jo laukia..yra labai gerų įžaidėjų šiemet, Dainys, Ežerskis, Viskontas, kartu jie sudaro stiprią gynėjų grandį, o dar paskutiniu metu Mockus stabiliai ir užtikrintai žaidžia