Vos ketvirtą kartą Italijos krepšinio lygoje suklupo absoliuti lyderė Sienos „Montepaschi“ ekipa, sekmadienį išvykoje 82:84 (20:19, 20:21, 18:16, 17:19, 7:9) po pratęsimo nusileidusi Romos „Lottomatica“ ekipai.

Dramatiškai vykusiose rungtynėse nuo 34-osios minutės nė viena komanda nebuvo įgijusi didesnės nei 3 taškų persvaros. Pratęsimo pabaigoje Lonny Baxteris galėjo išvesti „Montepaschi“ į priekį, tačiau pataikė tik vieną baudą iš dviejų ir išlygino rezultatą (82:82). Kitoje atakoje „Lottomatica“ atstovas Jonas Stefanssonas paskutinę sekundę pataikė dvitaškį ir išplėšė pergalę savo ekipai.

Naudingiausias „Monetapaschi“ gretose buvo Rimantas Kaukėnas. Lietuvis per 30 minučių pelnė 26 taškus (6/6 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 5/5 baudų), perėmė 4 ir atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Montepaschi“: Josephas Forte‘as 27, Rimantas Kaukėnas 26, Terrellas McIntyre‘as 12.

„Lottomatica“: Davidas Hawkinsas 25, Dejanas Bodiroga 18, Erazemas Lorbekas ir Ognjenas Askrabičius po 12.