Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Visas rungtynes pernai ketvirtuoju šaukimu Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) biržoje pašaukto Aarono Gordono šešėlyje buvęs penktasis šių metų šaukimas Mario Hezonja sužibėjo lemiamoje atakoje.

20-metis kroatas paskutinėje „Blue“ atakoje per pratęsimą pataikė iš toli ir išplėšė pergalę savo komandai NBA vasaros lygoje 75:74 (23:13, 17:22, 13:19, 19:18) prieš Los Andželo „Clippers“.

Hezonja iš viso žaidė 24 minutes, per kurias pelnė 12 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, po 1 kartą suklydo bei prasižengė.

19-metis Gordonas per 33 minutes pelnė 22 taškus (6/13 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/10 baudų), atkovojo 18 kamuolių ir blokavo 2 metimus.

„Clippers“: Brandenas Dawsonas 14 (14 atk. kam.), C.J. Wilcoxas 13, Nate'as Woltersas 12, Jordanas Hamiltonas 11, Amathas M'Baye 9.

„Blue“: Aaronas Gordonas 22 (18 atk. kam.), Devynas Marble'as 14 (6 per. kam.), Mario Hezonja 12.