Nuotr.: musukrepsinis.lt
Nuotr. musukrepsinis.lt

Po pirmojo kėlinio intrigos nepalikusi ir 101 tašką į varžovių krepšį įmetusi Lietuvos dvidešimtmečių (U20) merginų rinktinė iškovojo įspūdingą pergalę Europos B diviziono čempionate Juodkalnijoje. Ričardo Maceinos auklėtinės 101:28 (26:6, 20:2, 29:5, 26:15)  sutriuškino Rumunijos bendraamžes.

Lietuvės ženkliai pranoko varžoves beveik visose statistinėse kategorijose. Rumunės per du kėlinius nebuvo padariusios nei vieno rezultatyvaus perdavimo, jos didžiąją dalį taškų rinko baudų metimais.

Rezultatyviausia Lietuvos komandoje buvo Daugilė Šarauskaitė, pelniusi 17 taškų (7 atk.kam.), 15 pridėjo Ieva Savickaitė. 13- Roberta Mizgerytė, po 12 – Dalia Belickaitė ir Evelina Mauraitė.

Jau pirmajame kėlinyje Lietuvos komanda parodė, kad Rumunijos atstovės didelių vilčių šiose rungtynėse gali nepuoselėti. Galingai startavusios lietuvės po dešimties minučių jau turėjo 20 taškų persvarą – 26:6. Antrajame ketvirtyje Lietuvos merginos nemažino tempo ir visiškai neutralizavo varžoves. Iki didžiosios pertraukos rumunės sukrapštė vos du taškus, o Lietuvos rinktinės pranašumas jau buvo nepadoriai didelis – 46:8.

Situacija nesikeitė ir trečiajame kėlinyje, kuriame Lietuvos rinktinė dominavo abiejose aikštės pusėse. Paskutinė mačo dalis buvo tik formalumas.

Penktadienį (07.10) Lietuvos rinktinė susitiks su Didžiosios Britanijos krepšininkėmis.

Jap, neįprasta, kad merginos žaidžia geriau už vaikinus.

--
2015-07-09
Jo šitos bent jau gerai sužaidė ne taip kai dvidešimtmečiai :)
2015-07-08
Tokių rungtynių ir reikėjo lietuvėms.Reikia,kad vėl pajustų žaidimo ritmą,o šitos varžybos buvo gera treniruotė prieš svarbiausias kovas dėl patekimo į aukščiausią divizioną.Prichologiškai tai buvo labai svarbi pergalė.Sėkmės merginoms lemiamose kovose.