Vilniaus „Lietuvos rytui“ ULEB taurės turnyro finale teks susidurti su karališkuoju Madrido „Real“ klubu. Kazanėje „Uniks“ ekipai pralaimėję 7 taškų skirtumu, antradienį Ispanijos komanda namie 84:63 (22:18, 22:22, 22:9, 18:14) atsirevanšavo Antano Sireikos vadovaujamiems krepšininkams ir iškopė į finalą.

Aikštėje du kėlinius virė ne tik lygi dvikova, tačiau ir aistros. Ne kartą su varžovais susistumdė Kšyštofas Lavrinovičius, o antrajame kėlinyje incidentas kilo tarp „Uniks“ puolėjo Jegoro Meščeriakovo bei „Real“ aukštaūgio Felipe Reyeso.

[image=7212 left]Besiveržiantį prie krepšio Reyesą „Uniks“ puolėjas grubiai sustabdė pražanga. „Real“ ispanas dar besiverždamas trenkė oponentui alkune į veidą ir buvo nubaustas nesportine pražanga.

Vis dėlto aistros antroje susitikimo pusėje nurimo. Geležine gynyba užkirtę visus kelius krepšio link, „Real“ perėmė žaidimo kontrolę ir ėmė didinti skirtumą. Per trečią kėlinį „Uniks“ suklydo net 7 kartus ir pralaimėję kėlinį 13 taškų skirtumu įgijo 17 taškų deficitą. Jo per paskutinį kėlinį sumažinti nepavyko.

Rezultatyviausias iš „Uniks“ lietuvių buvo Darjušas Lavrinovičius. Per 28 minutes jis pelnė 13 taškų (4/5 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir 4 kartus prasižengė.

Saulius Štombergas per 35 minutes surinko 8 taškus (1/3 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 0/1 baudos). Lietuvis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Kšištofas Lavrinovičius įmetė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 3/6 baudų). Per 17 minučių lietuvis atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei kartą prasižengė.

„Real“: Louisas Bullockas 27 (4/12 tritaškių), Felipe Reyesas 23 (16 atk. kam.), Blagota Sekuličius 12, Alexas Hervelle 11.

„Uniks“: Darjušas Lavrinovičius 13, Duško Savanovičius 12, Cameronas Jerodas Stevensonas 10, Saulius Štombergas 8, Sergejus Čikalkinas 7.

ULEB taurės finalas įvyks balandžio 10 dieną Belgijos mieste Šarlerua.

Atrinkti (0) Visi (17)
Ash irgi jam pliusa padejau ,nors ir ne uzh tai ,kad "uzh Zhalgiri" ,o minusu jis prisirinko ,nes bande pastumt ant Ryto problemos ,kuri ,kaip Mockys pastebejo, ne ka mazhiau liecia ir Zhalgiri ;)
2007-03-21
BC_Zalgirieti !!! Pastebejai, kad su tokiu nicku kai uzsirasai ir ka nors pakomentuoji ten kur apie LR yra snekama, iskart minusu kruva gauni???:D bet uz tai kad esi uz Zalgiri, as tau pliusa padejau !!!:P
2007-03-21
-1
Taip ir galvojau,kad realas laimes.Bet vistiek rytas juos nugales,ir i Eurolyga varis
2007-03-21
+1
vakar Realas dar kartą parodė, kad ULEBą valdo ispanai. Ką leido išdarinėt Reyesui - žodžių nėr... bijau, kad Rytui dėl to gali tekt žaist penkiese prieš 8is :(
2007-03-21
+3
Na varžovas Rytui tai sunkus tikrai, bet manau, kad sunkus būtų buvęs ir Unics. Šiaip jeigu taip žais nelabai kaip, kad žaidė vakar, tai labai sunku bus tikėtis sėkmės
+3
tarkim, kad palankesnis varžovas, tačiau tai tik žodžiai, reikia žaist prieš visus.