Pralaimėjimą po aštuonių iš eilės pergalių Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Žydrūno Ilgausko Klivlendo „Cavaliers“ ekipa, išvykoje 100:108 (24:21, 22:16, 29:32, 19:26, 6:14) po pratęsimo nusileidusi Šarlotės „Bobcats“ klubui.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Cavaliers“ dar kontroliavo rungtynių eigą, pirmaudami 81:71, tačiau šeimininkai spurtavo ir po Adamo Morrisono baudos išsiveržė į priekį – 88:87. „Cavaliers“ priešpaskutinę ketvirto kėlinio minutę vėl susigrąžino persvarą (94:90), bet ir vėl jos neišsaugojo. Mattas Carrollas sumetė 4 baudas iš eilės ir išlygino rezultatą.

Besibaigiant ketvirtam kėliniui „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas dukart galėjo persverti rezultatą, tačiau iš pradžių prametė iš po krepšio, o aidint finalinei kėlinio sirenai nepataikė ir tritaškio.

Per papildomas 5 minutes geriau atrodė „Bobcats“ ekipa. Morrisono tolimas tritaškis išvedė ją į priekį, o po Raymondo Feltono prasiveržimo paskutinę pratęsimo minutę rezultatas tapo 101:96 šeimininkų naudai. „Cavaliers“ nebesugebėjo priartėti.

Ilgauskas „Cavaliers“ gretose rungtyniavo 27 minutes ir pelnė 15 taškų (7/14 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 1 kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Geriausias karjeros rungtynes sužaidė „Bobcats“ puolėjas Walteris Herrmannas. Argentinietis per 40 minučių pelnė 19 taškų, pasiekdamas karjeros NBA rezultatyvumo rekordą, ir atkovojo 10 kamuolių.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37 taškai (10/22 dvitaškių, 2/9 tritaškių), Lerry Hughesas 17, Žydrūnas Ilgauskas 15, Sasha Pavlovičius 13, Andersonas Varejao 10.

„Bobcats“: Geraldas Wallace‘as 27 (11 atk. kam.), Mattas Carrollas 20, Walteris Herrmannas 19 (10 atk. kam.), Raymondas Feltonas 17, Adamas Morrisonas 13.

Larry Hughes pavare mldc mana vaikis as uz ji:DDDDDDD